جستجو ها
mobilecount crair فقط میتونم بگم شنیده های بازار بورس 21 داد معنای شوهان حیوانی که به پ ست و مقام رسیدند ع برسردردوم بهشت نوشته شده است پاری سن ژرمن پیشنهاد جذ به ژروم بواتنگ داده است میراثی از قوم لوط قیمت صابون کوجی می شود و می توانیم اگر جزوه ساولانی برخی ها با وطن فروشی می خواهند منافع در ایران را تضمین کنند سخنی از سهراب html دوران سیاه شعر محمدکدخ عرفان black era poem mohammad khodkhodaee ع قدیمی مرحوم رضاقلی آقاجانی چرا ایرانی ها تمایلی به پرداخت انعام ندارند دیدید تخمی درب اتوماتیک شیشه ای کشویی automatic slide door ایا ماسک زغال اخته برای پوست خوب است برگزاری مسابقات دارت ویژه دختران به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی ع و حضرت فاطمه س در شهرستان حاجی آباد بیوگرافی سروان خلبان بویری معماری خانه dilido معماران gabriela caicedo liebert زالو توجه بهار تابستان ید زالو فروش زالو مراکز معتبر برای ید قیمت زالو کازیوه تیم فوتبال سماجا jahannam va mardomanash پاو وینت بررسی اهمیت انسان شناسی سید نقشبندی safety in the laboratory همین طوری خبرنامه سمیرم یک سوال غارهای لانگیو تعاریف شبکه دختر آرندان آموزش و اشتراک دانش مدیریت متن و ترجمه ی اهنگ can you hold me از nf داستان تو ت محصول فروشنده فروش حضوری تهران نامه عربستان کاهش سعودی دلار میلیاردها کارگران میلیاردها دلار تلفات شش هزار نفرى recep ivedik 5 بررسی fpgaهای مورد استفاده در سیستم های نظامی و به طور خاص در سیستم های هوائی نیوفای فاطمےنیا باشه خدایا میشه تموم نمیدونم تموم میشه یادت باشه باشم هیچوقت تزین پایگاه بسیج گوهر نایاب زمانند قربون صدقه های به زبان کردی تحویل اولین مرحله از خانه های ساخته شده توسط نرگس کلباسی به ز له زدگان متن نوحه ترکی ،گل ای شریک غم باجی فقیری خوبه در حال حاضر شبکه eurotic tv بر روی کدام جهت است؟ هفته اقرار هارون ولایت پذیری بعثت حضرت ولایت پذیری دعوت به 22 بهمن مردان مواجه افزایش رابطه دچار مشکل هورمون تستوسترون مردان مسن تر رابطه شویی درباره رابطه نکته درباره رابطه تکنولوژی مضر بهشت بهشتی ترین ادعای نشریه سوئیسی در صورت برکناری مونتلا ولادیمیر پتکوویچ جانشین او خواهد شد سه حکایت خواندن ترانه lost paradise آموزش کامل کار با idoo video editor عب ى نقره اى تمام بازی های 95 slippery slope نمایشگاه گل اه هرج و مرج بر کاخ سفید حاکم شده است نبرد براندازی ترامپ در شعله ور شد همسایه داری رادیویی شی برنامه رادیویی برنامه رادیویی شی نباید زمینی می بود راهنمای ریموت کولر اسپیلت کورس امنیت شغلی می خوای کلا ن مراسم شوخونی تغذیه درمانی پیش بینی آ ا مان حضرتلی ع خواندن انلاین رمان ارباب سالار آن ها پاهای آن ها اکبر سالم www dipcode medue ir محمود خدایا گرما مادر کنگر گیاه گیاه کنگر ترکی گانگال زبان ترکی رمان تنها در باغ عتیمسار نیکمنش بش قارداش سلام به دوستان همیش شتری harmonic حوادث روستای قهوج حس روح پاک داشتن دل نداری مگر adidas laserjet شاید فراموشت کلاغ شوم html میکنن روزیکه حججی روزی آفتاب نزده مردم ایران
برترین ها


خبرنامه شرق

چرا گوشت خوک حرام است؟ +

 یکی از مواد غذایی هایی که مصرف آن به هر صورتی اکیدا منع شده گوشت خوک است و مصرف آن در بسیاری از ادیان از جمله دین ، یهودیت و حتی یت حرام شده است. 

امروز این واقعیّت ثابت شده که گوشت خوک بیش از آنچه که تصوّر مى شود، خطرناک است. خطرات متعدّدى از این رهگذر دامن گیر مصرف کنندگان آن مى شود که هم از نظر اخلاقى (از طریق هورمون ها) و هم از نظر بهداشتى صورت می گیرد.

در لینک زیر ، ی از دلایل حرام بودن گوشت خوک را مشاهده می کنید.

http://javaninews.ir 

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : چرا گوشت خوک حرام است؟ + - حرام ,مصرف

هوانیروز نبود، حوادث ناگوار بیشتری در ز له کرمانشاه رخ می داد

هوانیروز نبود، حوادث ناگوار بیشتری در ز له کرمانشاه رخ می داد

  کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی در همایش یک روزه تجارب به دست آمده ز له کرمانشاه گفت: یگان های نظامی در برابر حوادث غیر مترقبه باید آمادگی ذهنی و جسارت ورود به صحنه را داشته باشند.

وی با بیان اینکه حادثه دل اش ز له کرمانشاه تجربه بزرگی در کمک و امداد رسانی برای ما به همراه داشت بیان کرد: مقابله با ز له را باید به سه محور قبل از ز له، بعد از ز له و در نهایت به امداد و نجات و کمک رسانی تقسیم کرد.

بیشتر بخوانید:

http://javaninews.ir 

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : هوانیروز نبود، حوادث ناگوار بیشتری در ز له کرمانشاه رخ می داد - ز له ,کرمانشاه ,ز له کرمانشاه

آرمانهای انقلاب به شرطی محقق می شود که انقلاب استمرار پیدا کند

ø§ûŒù† ø¬ù„ø³ù‡ ûŒú© ø¨ø´ø§ø±øª ø¨ø²ø±ú¯ ø¯ø§ø´øª/ùø±ø¯ø§ûŒ ú©ø´ùˆø± ø¯ø³øª ø´ù ø§ø³øª ú©ù‡ ø§ù ø±ùˆø² ø§ù†øªù‚ø§ø¯ ù ûŒâ€Œú©ù†ûŒø¯

در نشست صمیمانه، پرشور، پرنشاط و ۳ ساعته صدها نفر از دانشجویان های مختلف با معظم انقلاب ی، نمایندگان تشکلهای مختلف علمی، فرهنگی، ، اجتماعی و صنفی دانشجویان دیدگاهها، انتقادها، پیشنهادها و مطالبات خود را از سه قوه و دستگاههای مختلف بیان د. در این دیدار که عصر روز (دوشنبه) برگزار شد، حضرت آیت الله «روحیه جوانی، احساس هویت اثرگذار ، انگیزه های ایمانی و آرمانی جریانهای دانشجویی و مطالبه گری آرمانها» را مایه امید به آینده خواندند و بر ضرورت «انقل بودن، انقل ماندن و انقل عمل » البته با توجه به ظرائف و لوازم آن تأکید و خاطرنشان د: باید با توجه به ظرفیتها و امکانات کشور، حرکت پرافتخار به سمت آرمانها را با قدرت و شتاب بیشتر ادامه دهیم. 

بیشتر بخوانید: 

http://javaninews.ir 

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : آرمانهای انقلاب به شرطی محقق می شود که انقلاب استمرار پیدا کند - انقلاب

حمله ترامپ به صدراعظم آلمان: نمی توانم بیش از این از آلمان دفاع کنم!

حمله ترامپ به صدراعظم آلمان: نمی توانم بیش از این از آلمان دفاع کنم!

 به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ – رئیس جمهور – اعلام کرد: ما بیش از این نمی توانیم هزینه های دفاع از اروپا را پرداخت کنیم. ما تنها کشوری هستیم که در میان اعضای ناتو چهار درصد از تولید ناخالص داخلی خود را به این امر اختصاص داده ایم.

وی در ادامه با حمله به صدراعظم آلمان گفت: آنگلا مرکل! من بیش از این نمی توانم از تو و آلمان دفاع کنم. همه باید سهم خود را به طور برابر در ناتو پرداخت کنند. نمی توان توجیه کرد در حالی که سربازان یی در خارج از کشور جانشان را از دست می دهند برخی کشورها سهم دفاع از خود را نپردازند.

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : حمله ترامپ به صدراعظم آلمان: نمی توانم بیش از این از آلمان دفاع کنم! - آلمان ,دفاع ,آلمان دفاع ,صدراعظم آلمان

سخنگوی حزب ندای ایرانیان در گفت وگو با خبرنگاران

برخی اصلاح طلبان در مناصب اجرایی دعوای داخلی راه می اندازند/دوستان به جای تزریق امید، مشغول تقسیم صندلی هستندشهاب الدین طباطبایی از اقدامات تفرقه ا فکنانه برخی اصلاح طلبان به جای حل مشکلات مردم انتقاد کرد.

سید شهاب الدین طباطبایی عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در پاسخ به سوالی در خصوص علت بروز  اختلاف های پیش آمده میان اصلاح طلبان اظهار کرد: واقعا متاسفم که بعضی از دوستان در مناصب اجرایی هم به جای رسیدگی به امور جاری و معیشت مردم دعوای داخلی راه می اندازند البته هر وقت ت، بخشی از مجلس و شورای شهر در اختیار ما بوده همین کارها را  کرده اند.

سخنگوی حزب ندا تصریح کرد: این امر مختص اصلاح طلبان هم نیست بلکه بیشتر نسل دوم پس از انقلاب هم در عدم توجه به مشکلات مردم و معرکه گیری تخصص دارند و بیشتر درگیر مسائل حاشیه ای درون حزبی خودشان هستند.

  گزارش از باشگاه خبرنگاران جوان،

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : سخنگوی حزب ندای ایرانیان در گفت وگو با خبرنگاران - مردم ,طلبان ,اصلاح ,اصلاح طلبان ,ندای ایرانیان ,مشکلات مردم ,دعوای داخلی ,مناصب اجرایی

حقوق تیرماه کارمندان با احکام جدید پرداخت می شود + سند

حقوق تیرماه کارمندان با احکام جدید پرداخت می شود + سند

محمدباقر نوبخت در بخشنامه ای به تمامی دستگاه های اجرایی اعلام کرد: تمامی دستگاه های اجرایی ملی و استانی باید احکام کارگزینی کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی خود را بر اساس مفاد مندرج در مصوبات صادر و حقوق و مزایای آنان در تیرماه را بر اساس احکام جدید همراه با مابه فاوت سه ماه گذشته پرداخت کنند.

در این بخشنامه آمده است، در اجرای قانون بودجه سال ۹۷ و با استناد به مصوبه شماره ۱۴۸۹۶/ت ۵۵۳۱۳ هـ مورخ ۱۶ اردیبهشت ۹۷ و اصلاحیه آن به شماره ۳۲۰۵۱/ت ۵۵۳۱۳ هـ مورخ ۱۳ داد ۹۷ هیأت ان و نظر به اینکه منابع موردنیاز برای اجرای مصوبات مذکور در تخصیص اعتبار هزینه ای سه ماهه اول سال ۹۷ آن دستگاه تأمین شده بود، ضروری است، تمامی دستگاه های اجرایی ملی و استانی، احکام کارگزینی کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی خود را بر اساس مفاد مندرج در مصوبات مذکور صادر و حقوق و مزایای آنان در تیرماه را بر اساس احکام جدید همراه با مابه فاوت سه ماه گذشته پرداخت نمایند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : حقوق تیرماه کارمندان با احکام جدید پرداخت می شود + سند - اساس ,جدید ,پرداخت ,احکام ,تیرماه ,مصوبات ,احکام جدید ,جدید همراه ,گذشته پرداخت ,مصوبات مذکور ,اساس احکام ,تمامی دستگاه های اجرایی

پاسخ انقلاب به سوال فرمانده درباره ساختن زاده ها

پاسخ انقلاب به سوال فرمانده درباره ساختن زاده

 صفحه اینستاگرام منتسب به سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی بخشی از سخنان ایشان را منتشر کرد. در این سخنرانی سلیمانی به خاطره ای از درخواست فرمانده از انقلاب و پاسخ ایشان پرداخت.

سلیمانی خاطره را به این مضمون نقل می کند: یک  روزی فرمانده کل به خدمت ی رفت و گفت ما میخواهیم زاده های کشور را بسازیم، حضرت آقا در جواب فرمودند: شما زاده های خودتان را بسازید. فرمانده گفت زاده های ما چه انی هستند و ی در جواب فرمودند زاده های شما ، ی شما هستند.

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : پاسخ انقلاب به سوال فرمانده درباره ساختن زاده ها - زاده , ,فرمانده ,سلیمانی , ,فرمانده ,جواب فرمودند , سلیمانی

ترامپ وج از ناتو را هم کلید زد

ترامپ وج از ناتو را هم کلید زد

 برخی رسانه های غربی خبر داده اند که دونالد ترامپ رئیس جمهور نامه شدیداللحنی را برای ان برخی کشورهای عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی(ناتو) ارسال کرده است.

در این نامه ها که در آستانه نشست ناتو در برو ل، برای ان کانادا، اسپانیا، هلند و آلمان ارسال شده اند، ترامپ تهدید کرده است اگر کشورهای عضو این سازمان سهم بودجه خود را افزایش ندهند، ممکن است "به زودی" در باقی ماندن در این اتحاد نظامی تجدیدنظر کند.

طبق گزارش نیویورک تایمز، ترامپ در یکی از این نامه ها خطاب به «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان نوشته است: در حالیکه آلمان از رونق اقتصادی خوبی برخوردار است، این قابل تحمل نیست که ایالات متحده هزینه دفاع از آن را بپردازد.

او در پایان این نامه با لحنی تند نوشته است: آنگلا مرکل! من بیش از این نمی توانم از تو و آلمان دفاع کنم. همه باید سهم خود را به طور برابر پرداخت کنند.

رو مه انگلیسی ایندیپندنت می گوید سخنگوی شورای امنیت ملی از اظهارنظر درباره این نامه خودداری کرده است.

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : ترامپ وج از ناتو را هم کلید زد - آلمان ,ترامپ ,ناتو ,نامه , ,برای ان

موجودى حساب « آقازاده ها» چقدر است؟

موجودی حساب «آقازاده ها» بیشتر از دخایر ارزی کشور است

محمود بهمنی عضو کمیسیون اقتصاد مجلس یکی از علل مهم مشکلات اقتصادی اخیر را نقدینگی موجود در کشور خواند و اظهار داشت: در پایان سال ۹۱ میزان نقدینگی کشور ۴۳۵ هزار میلیارد تومان بود که امروز به بیش از ۱۷۰۰ هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.

مردم ساوجبلاغ در مجلس شورای ی ادامه داد: این پول مانند سیل سرکش و اژد هایی است که ما بیدارش کردیم. این اژد ها راه افتاده است و باید با تمهیداتی جلوی این اژد ها را بگیریم.

رئیس سابق بانک مرکزی ادامه داد: باید تیمی تشکیل شده و مشکلات را بررسی کنند و به صورت کارشناسی در قالب اتاق فکر، تصمیمات دقیق برای حل مشکلات کشور بگیرند. مصوبه اجرای این تصمیمات را هم باید از سه قوه گرفت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : موجودى حساب « آقازاده ها» چقدر است؟ - کشور ,مشکلات ,میلیارد تومان ,هزار میلیارد ,هزار میلیارد تومان

حکم تروریست های ی حمله کننده به مجلس اجرا شد

حکم تروریست های ی حمله کننده به مجلس اجرا شد

 بنابر اعلام دادسرای عمومی و انقلاب تهران، حکم  8 نفر از اعضای گرو سلفی- تکفیری مرتبط با حمله به ساختمان مجلس شورای ی و مرقد مطهر حضرت (ره) با رعایت موازین شرعی و قانونی اجرا گردید. این هشت نفر با عوامل اصلی به شهادت رساندن و مجروح نمودن تعدادی از هموطنان بی­گناه در حمله به ساختمان مجلس شورای ی همکاری مستقیم داشته و با علم و آگاهی از هدف و قصد عوامل گرو تروریستی، آنان را پشتیبانی­، تأمین مالی و تسلیحاتی کرده ­اند.

اسامی معدومین و اهم فعالیت­های آنان به شرح زیر است:

http://javaninews.ir/%d8%ad%da%a9%d9 

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : حکم تروریست های ی حمله کننده به مجلس اجرا شد - حمله

تاثیر اغت ات اخیر بر 22 بهمن چگونه بود؟

عبدالله گنجی نمایه

بررسی کاشناسان نشان می دهد از 415 شهرستان کشور فقط 6 شهرستان نسبت به سال قبل رشد جمعیت نداشته اند و 409 شهرستان حضور بیشتری از مردم را نسبت به سال گذشته شاهد بوده اند. عبدالله گنجی مدیرمسئول رو مه جوان در کانال تلگرام خود نوشت:

بعد از اغت ات اخیر برخی افراد شناخته شده با ژست دلسوزی که ایا الناس انقلاب در خطر است کاری یدبه میدان آمدند. آغاجری، علوی تبار و... سخن از نابودی د.البته همه گفتند کاری ید اما برخی مشکل را معیشت و اشتغال اما برخی بدون اشاره به موضوع مشخصی ،اقدام غیر اقتصادی را خواستار شدند.برخی مانند بدون اینکه ایده ای ارائه دهند از شنیدن صدای مردم گفتند و تا رفراندوم پیش رفتند و غرب هم خوشش آمد.اما مردمی که مشگل و گلایه دارند همان د که ی با کلید واژه"تماشایی" از آن یاد د و وعده دادند.

http://javaninews.ir 

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : تاثیر اغت ات اخیر بر 22 بهمن چگونه بود؟ - شهرستان

اهواز| آلودگی هوای اهواز به ۶۰برابر حد مجاز رسید

اهواز| آلودگی هوای اهواز به 60 برابر حد مجاز رسید

  در پنجاه و چهارمین روز از فصل زمستان گردوخاک مناطق مختلفی از استان خوزستان را فرا گرفت و هر لحظه بر غلظت آن افزوده می شود.

هم اکنون ای مختلف استان خوزستان با این پدیده مواجه هستند که در برخی از ا مانند اهواز به 60 برابر بیشتر از حد مجاز رسید و نفس کشیدن را با مشکل مواجه کرد.

بر همین اساس میزان غلظت گردوخاک در هوای ای مختلف خوزستان از سوی اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان اعلام شد.

میزان غلظت گردوخاک و ذرات ریزگرد در هوای اهواز 9000 میکروگرم بر مترمکعب بوده که غلظت گردوغبار در اهواز بیش از 60 برابر حد مجاز است.

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : اهواز| آلودگی هوای اهواز به ۶۰برابر حد مجاز رسید - اهواز ,خوزستان ,غلظت ,هوای ,مجاز ,استان ,استان خوزستان ,هوای اهواز ,غلظت گردوخاک ,مجاز رسید , ای مختلف

کاریکاتور/ سرنگونی جنگنده ی

سرنگونی جنگنده ی نقطه آغاز تغییر معادلات است / تحلیلگر برجسته جهان عرب در مقاله ای نوشت سرنگونی هواپیمای ی در آسمان روزی تاریخی و نقطه آغاز تغییر در قوانین معادلات است.
کاریکاتور/ سرنگونی جنگنده ی
عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : کاریکاتور/ سرنگونی جنگنده ی - ی ,سرنگونی ,آغاز تغییر ,نقطه آغاز ,جنگنده ی ,سرنگونی جنگنده ,سرنگونی جنگنده ی

چه سرنوشتی در انتظار نتانیاهوست؟

  خبرگزاری رویترز در مطلبی نوشت: «بنیامین نتانیاهو»، نخست 68 ساله و کنونی حزب راست گرای لیکود است و اغلب با نام «بی بی» شناخته می شود. در پی بالاگرفتن اعتراض ها از وی در به دلیل دریافت رشوه و پرونده های فساد مالی، پلیس روز گذشته ( ) رسما از دادستان کل این رژیم خواست که علیه نتانیاهو اعلام جرم کند.

بدیهی است که پلیس رژیم صهیونیستی فقط می تواند پیشنهاد اعلام جرم را ارائه دهد. هم اکنون چنین تصمیمی با دادستان کل این رژیم است که آیا به چنین پیشنهادی جامه عمل بپوشاند یا خیر. تصمیم گیری در خصوص این مسئله هم ممکن است چندین ماه به طول بیانجامد. اما این حقیقت که نتانیاهو از سوی دادستان ها مورد بازجویی قرار بگیرد می تواند بر نظر حامیان وی، رقبا و همچنین مخالفان او در داخل حزبش و دیگر طیف های رژیم صهیونیستی اثر بگذارد.

به دنبال پیشنهاد اخیر پلیس به دادستان کل رژیم صهیونیستی برای اعلام جرم علیه نتانیاهو، برخی پرسشها ممکن است مطرح شود که در زیر به آنها اشاره شده است:

http://javaninews.ir 

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : چه سرنوشتی در انتظار نتانیاهوست؟ - رژیم ,دادستان ,صهیونیستی ,پلیس ,رژیم صهیونیستی

برای جانشینی ملکه انگلیس

 برای جانشینی ملکه انگلیس

 به نقل از ایندیپندنت، یک گروه عالی رتبه روز را به طور کامل به بحث و گفت وگو درباره این موضوع پرداختند که بعد از مرگ ملکه انگلیس چه ی باید جایگزینش شود.

طبق آنچه در اختیار قرار گرفته دستور کار این جلسه شامل بررسی موضوع "حکومت وسیعتر" بود که طبق گفته منابع یک اسم رمز برای موضوع جانشینی ملکه است.

ملکه در مراسم تاج گذاری در 1953 به عنوان رئیس کشورهای مشترک المنافع معرفی شد، زمانی که او در 7 سازمان مربوط به 8 کشور عضو ریاست را به عهده داشت.

اما این سمتی ارثی نیست که پس از مرگ ملکه به طور خ ر به شاهزاده و تفویض شود. چار تنها در 15 کشور از 53 عضو مشترک المنافع سمت ریاست را به عهده خواهد داشت.

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : برای جانشینی ملکه انگلیس - ملکه ,موضوع ,مشترک المنافع ,جانشینی ملکه ,ملکه انگلیس

انتقاد مرضیه برومند از علی نژاد/ این خانم "وزوزی" از جان ن ما چه می خواهد؟ +

انتقاد مرضیه برومند به علی نژاد/ این خانم

  مرضیه برومند، کارگردان سینما، تلویزیون و تئاتر در یکی از برنامه های اینترنتی در خصوص زوایای پنهان حوزه فرهنگ، سینما، هنر و ادبیات به گفت وگو پرداخت.

برومند در این گفت وگو به انتقاد از نی از جمله " علی نژاد" پرداخت که در خارج از کشور در برنامه های تلویزیونی چیزهایی را تبلیغ می کنند که نه تنها راهگشا نخواهد بود بلکه وضع را بدتر خواهد کرد.

مرضیه برومند در این گفت وگو درباره فعالیت برخی گروه ها در خارج از کشور در رابطه با ن گفت: "برخی از این ها را که من می بینم حالم بد می شود. مثلا یک خانم اسمش رو نبرم، خانم مو وزوزی، بد ریخت، بد دهن هست که من می بینم چندشم می شود. این چه چیزی است که از خانم های ما می خواهد؟ چهارشنبه ها سفید بپوشند بیایند بیرون که چه کار کنند؟! خود ما هم که حجاب به این معنا را نداشتیم، همیشه یک سری مسائل را رعایت می کردیم و می دانستیم که در یک جامعه شرقی و ی زندگی می کنیم. اصلا قبل از هم ما پوشش داشتیم. اما اینکه ما بخواهیم هتاکی کنیم اصلا درست نیست".

 در ادامه می توانید ویدئویی از این گفت وگو را مشاهده کنید.

http://javaninews.ir 

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : انتقاد مرضیه برومند از علی نژاد/ این خانم "وزوزی" از جان ن ما چه می خواهد؟ + - گفت وگو ,خانم , علی نژاد

توطئه صهیونیستی و خنجر سعودی بر پیکره فلسطین

سال ها قبل از آغاز جنگ جهانی اول، یهودیان صهیونیست کنگره ای را در شهر باله سوئیس برگزار د که مهم ترین مصوبه این کنگره مهاجرت یهودیان به فلسطین و تشکیل یک ت یهودی بود. روز 14 می 1948 روز نکبت و از شوم ترین روزها نه تنها  برای مردم فلسطین، بلکه برای تمام جهان است؛ روز رسمی سرزمین فلسطینیان و شروع آوارگی بیش از 800 هزار فلسطینی.

در آن روز ظاهرا انگلیس پس از 30 سال، از فلسطین دست کشیده و فلسطین را ترک کرد، اما پیش از ترک همه چیز را به دست صهیونیست هایی که به فلسطین آمده بودند سپرد و به این ترتیب رژیم صهیونیستی  تشکیل شد.

توطئه یهودی و خنجر سعودی بر قلب فلسطین / فرزند نامشروع انگلیس چگونه تشکیل شد

تولد فرزند نامشروع انگلستان

http://javaninews.ir/ ذد                           

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : توطئه صهیونیستی و خنجر سعودی بر پیکره فلسطین - فلسطین

چرا سرنگونی جنگنده اف-۱۶ ، نتانیاهو را ترساند؟

چرا سرنگونی جنگنده اف-۱۶ ، نتانیاهو را ترساند؟ / گشوده شدن پناهگاه ها در حیفا و تل آویو چه معنایی دارد؟

  عبدالباری عطوان، سردبیر رو مه اینترنتی رأی الیوم نوشت: روز سرنگونی یک فروند جنگنده اف-16  و بازدارندگی در برابرِ به عملا یک روز تاریخی است که مدت های طولانی منتظر رسیدن چنین روزی بودیم. پاسخ به این حمله، محکم و تکان دهنده و در زمان مناسب بود.

عطوان این پرسش ها را مطرح کرد که آیا یک مرحله بازدارندگی جدید و متفاوت پیش روست؟ و چرا بنیامین نتانیاهو (نخست رژیم صهیونیستی) شتابان با پوتین و ترامپ تلفنی گفتگو کرد و از آنها برای مهار سریع این بحران کمک خواست؟ گشوده شدن پناهگاه ها در حیفا و تل آویو چه معنایی دارد؟

http://javaninews.ir 

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : چرا سرنگونی جنگنده اف-۱۶ ، نتانیاهو را ترساند؟

حضور مقامات کشوری و لشکری در باشکوه 22 بهمن +تصاویر

این رویداد مهم ترین اتفاق ایران ی است، از این رو جمع کثیری از مردم اعم از افرادعادی تا ون و هنرمندان در عظیم 22 بهمن به این مناسبت شرکت می کنند. و همه با هم و دست در دست هم یکپارچه شعار مرگ بر سر می دهند تا به تمام دنیا یک بار دیگر این اتحاد و همبستگی را نشان دهند. در ادامه تصاویری از حضور چهره ها در این   در کنار مردم ارائه شده است. 

حضور چهره ها و ون در باشکوه 22 بهمن

قاسم سلیمانی

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : حضور مقامات کشوری و لشکری در باشکوه 22 بهمن +تصاویر

این غلط است که برخی پای سفره نظام باشند اما پز اپوزیسیونی بدهند

انقلاب ی درشرایطی سخت شکل گرفتحاج قاسم سلیمانی فرمانده قدس در جمع مردم کرمان باتبریک آغاز چهلمین سالگرد انقلاب ی گفت: خداوند را شکر کنم از اینکه ما مکتب و مذهبی را داریم که این مکتب و مذهب دیروز و امروز تا آ حیات بخش بشریت است.

وی تصریح کرد: انقلاب های زیادی در در دنیا به وقوع پیوسته است ،مثل انقلاب کارگران روسیه، بعضی انقلاب ها عنصری بودند مثل سیاه ها بر علیه سفیدها اما انقلاب ما در مقطعی به وقوع پیوست که دنیا تحت حاکمیت یک دوقطبی جهانی بود و ی در جهان باور نمی کرد کشوری بتواند مستقل از این دو بلوک، حرکت کند و حرف بزند.

سلیمانی ابراز کرد: فقط در تاریخ ان می بینیم انی بودند که توانستند نظام فاسد و مسلط برمردم را با تکیه بر ایمان به خدا سرنگون کنند.

http://javaninews.ir 

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : این غلط است که برخی پای سفره نظام باشند اما پز اپوزیسیونی بدهند - انقلاب

جراحت شدید ابوبکر البغدادی

جراحت شدید ابوبکر البغدادی

  «ابو علی البصری» رئیس یگان شاهین ها و مدیر کل بخش اطلاعات و مبارزه با تروریسم در وزارت کشور عراق اعلام کرد: وضعیت جسمی و روحی «ابوبکر البغدادی» سرکرده وخیم است.

به گفته این مسئول ارشد امنیتی عراق، «ابراهم عواد السامرائی» ملقب به البغدادی اخیرا در پی وخیم شدن اوضاع جسمی خود به بیمارستان ی ها در منطقه «الجزیره» منتقل شده است. به گفته او وضعیت روحی سرکرده بد است و او به دلیل ش تگی های متعدد و زخم های خطرناکی که داشته به بیمارستان منتقل شده و قادر به راه رفتن نیست.

رئیس یگان شاهین ها در وزارت کشور عراق اعلام کر: سرکرده جنایتکار هنوز در منطقه الجزیره حضور دارد و به منطقه دیگری پناه نبرده است. با این حال او به نقل از اطلاعات و مستنداتی که در اختیار وزارت کشور عراق است اعلام کرده که وضعیت جسمی سرکرده وخیم شده و احتمال مرگ او هم زیاد است.

انتهای پیام/

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : جراحت شدید ابوبکر البغدادی - سرکرده , ,وخیم ,منطقه ,جسمی ,وضعیت ,سرکرده ,وزارت کشور ,کشور عراق , وخیم ,یگان شاهین

پیام معظم انقلاب ی به مناسبت 22 بهمن

 انقلاب

در پیام انقلاب آمده است: ملت عزیز و سربلند ایران! امروز عزم و بصیرت شما حادثه ی بزرگ و خیره کننده ئی آفرید.

  د ی حماسه امروز ملت عزیز ایران در سراسر کشور، حضرت آیت الله معظم انقلاب ی پیامی صادر د.


متن پیام معظم انقلاب به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عزیز و سربلند ایران! امروز عزم و بصیرت شما حادثه ی بزرگ و خیره کننده ئی آفرید. عظمت راه پیمائی امروز شما که به نظرِ محاسبه گرانِ دقیق، از سالهای پیش پرجمعیت تر و پر ر بود، پاسخ قاطع و دندان شکنی به بیگانگان و دشمنان و سست عهدان داد.

دشمن با تکیه بر تصوّر ناقص و باطل خود از ایران و ایرانی، همه ی توان و تلاش تبلیغی خود را بر این متمرکز کرده بود که 22 بهمن امسال را بی رونق و احیاناً به ضد خود تبدیل کند. شما عملاً زنده و پویا بودن انقلاب را به رخ آنان کشیدید و پایبندی به آرمانهای راحل را با شعارهای خود و با حضور گرم خود، با صدای بلند فریاد کردید.

نهیب ملت ایران دشمن را به عقب میراند و عزم راسخ او معادلات غلط آنان را به هم میریزد. مسئولان کشور قدر این پدیده ی بی نظیر را بدانند و با استقامت کامل و روحیّه ی انقل و عمل جهادی به ملت عزیز خدمت و از آرمانهای انقلاب دفاع کنند. آینده متعلق به ملت بیدار و بصیر ماست، ما مسئولان باید بکوشیم از ملت عقب نمانیم.
 

ولا تهنوا و لاتحزنوا و انتم الأعلون ان کنتم مؤمنین
والسلام علیکم و رحمت الله
بیست و دوم بهمن 1396
 سید علی

منبع: khamenei.ir
عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : پیام معظم انقلاب ی به مناسبت 22 بهمن - انقلاب ,عزیز ,بهمن , ,پیام ,معظم , معظم ,معظم انقلاب ,پیام ,انقلاب ی ,کننده ئی آفرید ,معظم انقلاب ی ,خیره کننده ئی آفرید ,سربلند ایران امروز

افشای جزئیات همکاری جاسوسان دستگیر شده با موساد و سیا/ یت سه گانه برای فعالان محیط زیستی

افشای جزئیات همکاری جاسوسان دستگیر شده با موساد و سیا/ یت سه گانه برای فعلان محیط زیستی

 عباس جعفری ت آبادی در تاریخ 24/11/96 در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد: در نوزده دی ماه سال جاری حسب گزارش کتبی یکی از نهادهای امنیتی که به دادسرای شهید مقدس ارجاع شده است، به موجب دستورات قضایی و با آغاز تحقیقات انجام شده، مشخص شد متهمان پرونده با هدایت افسران اطلاعاتی سیا و موساد یت های سه گانه ای را شامل موضوعات زیست محیطی، نفوذ در جامعه علمی ایران و جمع آوری اطلاعات از اماکن حساس و حیاتی کشور از جمله پایگاه های موشکی کشور، دنبال می کرده اند.

در تحقیقات انجام شده برخی متهمان به انجام سفرهای متعدد به سرزمینهای ی از جمله به منظور شرکت در کنفرانس منارید که با حضور افسر اطلاعاتی موساد در رژیم صهیونیستی برگزار شده، اقرار و اذعان کرده اند که هدف کلی پروژه مشترک سازمان سیا و موساد، ایجاد بحران در برخی از حوزه های زیست محیطی ایران بوده و اطلاعات جمع آوری شده از طریق عوامل پنهان به   انتقال می یافته و در همین راستا دو نفر از افسران سازمان اطلاعات با هویت معلوم در پوشش های مختلف به ایران و برخی از استانهای کشور سفر کرده اند که از جمله اه آن ها، ایجاد موسسه ای در قالب فعالیت های زیست محیطی بوده و طبق اسناد موجود، این موسسه در حدود یک دهه قبل در ایران با طراحی یی ها برای تحقق اه مدنظر سرویس های اطلاعاتی سازمان سیا و موساد و جمع آوری اطلاعات طبقه بندی شده در حوزه های دفاعی و موشکی کشور ایجاد شده است.

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : افشای جزئیات همکاری جاسوسان دستگیر شده با موساد و سیا/ یت سه گانه برای فعالان محیط زیستی - اطلاعات ,کرده ,ایجاد ,جمله ,کشور ,آوری ,آوری اطلاعات ,تحقیقات انجام

تیتر خوبی به رسانه های غربی هدیه کرد

عبدالله گنجی نمایه

داشت تمام می کرد که یهویی یادش افتاد در این سخنرانی به امثال زیبا کلام،روشنفکران اصلاح طلب، و رسانه های همسو حال درست و حس نداده است.

  عبدالله گنجی مدیرمسئول رو مه جوان در کانال تلگرام خود نوشت:

 در مراسم 22 بهمن از دستاوردهای انقلاب و استقامت ملت گفت .همچنین از مشکلات و چالش ها نیز با همان واژه معروف "بایدبشود" گفت و کلی در وم وحدت سخن گفت. سخنرانی بدی نبود.

داشت تمام می کرد که یهویی یادش افتاد در این سخنرانی به امثال زیبا کلام،روشنفکران اصلاح طلب، و رسانه های همسو حال درست و حس نداده و فردا خواهند گفت: تو که حرف نظام را زدی، همان گفته های اصول گرایان را تکرار کردی.

بیشتر بخوانید:

http://javaninews.ir 

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : تیتر خوبی به رسانه های غربی هدیه کرد - سخنرانی ,کلام،روشنفکران اصلاح ,اصلاح طلب،بی ,حس نداده ,زیبا کلام،روشنفکران ,امثال زیبا ,کلام،روشنفکران اصلاح طلب،بی ,زیبا کلام،روشنفکران اص

چشم اشباح ایرانی تیزتر شد +ع

چشم اشباح ایرانی تیزتر شد

راه اندازی دوربین راهبردی تصویربرداری هوایی از ارتفاع بیش از ٤٥ هزار پا با سرعت مافوق صوت ازجمله دستاوردهای نیروی هوایی در سال های اخیر است که در این گزارش به آن پرداخته ایم.

   خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ی ایران در دیدار ۱۹ بهمن کارکنان و فرماندهان این نیروی با حضرت آیت الله فرمانده معظم کل قوا، طی گزارشی کوتاه، مشخصا به ۳ دستاورد نهاجا در یک سال اخیر اشاره کرد که یکی از آنها «راه اندازی دوربین راهبردی تصویربرداری هوایی از ارتفاع بیش از ٤٥ هزار پا با سرعت مافوق صوت» بود.

در این گزارش ضمن آشنایی مختصر با هواپیمای فانتوم* شناسایی rf-۴e که این دوربین ها بر روی آنها سوار می شود، به اهمیت این دستاورد اخیر در شرایط سخت تحریم به دست متخصصان داخلی صنعت دفاعی خواهیم پرداخت.

http://javaninews.ir 

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : چشم اشباح ایرانی تیزتر شد +ع - هوایی ,اخیر ,نیروی ,نیروی هوایی ,هوایی ,سرعت مافوق ,تصویربرداری هوایی ,دوربین راهبردی ,راهبردی تصویربرداری هوایی ,دوربین راهبردی تصویربرداری

غیب پرور: مردم به خاطر انقلاب و آمده اند

غیب پرور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اصل انقلاب ی رخدادی بی نظیر در عالم است که ما ندای و استقلال دادیم و پایش هم ایستاده ایم و هزاران شهید هم در این راه داشته ایم.

  غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه 22 بهمن گفت: حضور مردم به معنای تأیید رفتار نظام مدیریتی نیست و حساب اصل انقلاب را باید از رفتار و عملکرد برخی مدیران جدا کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: حضور امروز مردم به معنای تأیید عملکرد مسئولان نیست و مردم به خاطر انقلاب و انقلاب و آمده اند.

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : غیب پرور: مردم به خاطر انقلاب و آمده اند - انقلاب ,مردم ,بسیج ,سازمان ,سازمان بسیج , آمده اند , انقلاب ,بسیج مستضعفین ,رئیس سازمان

از کجا بدانیم واقعا به خدا نزدیک شده ایم؟ +

برای خیلی از انسان ها این سوال پیش می آید که آیا نیت قربة الی الله آنها درست است یا نه؟ پناهیان به این پرسش پاسخ داده است.

از کجا بدانیم که واقعا در حال تقرب به خدا هستیم؟حجت السلام والمسلمین علیرضا پناهیان درباره اینکه چگونه می توان فهمید در حال تقرب به خدا هستیم یا نه می گوید:

"در قربة الی الله فریب است، هم دیگران را ممکن است فریب بدهی و هم دیگران ممکن است تو را فریب بدهند، هم خودت را ممکن است فریب بدهی!

این خیلی بد هست که با خودت فکر می کنی این کارها را برای خدا کرده ای اما به خاطر خودت بوده است. اگر هر لحظه دارید به خدا، ولایتمداری و اهل بیت نزدیک تر می شوید درست است وگرنه دروغ!"

در ادامه جزئیات پاسخ کاملی که پناهیان به این پرسش داده است را در زیر مشاهده می کنید.

 
00:00 01:12
عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : از کجا بدانیم واقعا به خدا نزدیک شده ایم؟ + - خودت ,فریب ,ممکن ,پناهیان ,فریب بدهی , پناهیان

انتقام جریان بهائیت از با شبکه ای معاند

گردانندگان اصلی شبکه و شمار زیادی از مجریان این برنامه از بین بهاییان انتخاب می شوند و وابستگی به فرقه یک امتیاز ویژه است.

قلک پول شبکه « » کیست؟/ انتقام جریان بهائیت از با « » +تصاویر در جریان اغت ات دی ماه ۹۶ در تهران و چند شهر دیگر کشور، از منظر تحولات رسانه ای-تبلیغاتی در عقبه آشوب های خیابانی، شاهد تغییراتی به لحاظ تقسیم کار در رسانه های ضدانقلاب وابسته به بیگانگان بودیم.

اگر در فتنه سال ۸۸، شبکه تلویزیونی وابسته به سلطنت بریتانیا، شبکه فارسی، درست چند ماه قبل از انتخابات دهم ریاست جمهوری با هدف تاثیرگذاری و هدایت فکری با میلیون ها پاوند بودجه مصوب پارلمان این کشور شروع به کار کرد و در جریان آشوب ها محور کمپین رسانه ای هدایت آشوب شد، در اغشت ات دی ماه (که از لحاظ ابعاد بسیار کوچک تر و کم دامنه تر از ۸۸ بود)، شاهد شیفت محوریت ماجرا از شبکه به شبکه بریتانیایی « » بودیم. این تغییر محور، کاملا هم جهت با تغییر سناریوی کلان جنگ نرم و براندازی از «فتنه » به «فتنه اقتصادی» هم هست.

http://javaninews.ir 

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : انتقام جریان بهائیت از با شبکه ای معاند - شبکه

سرنگونی جنگنده روسیه در و کشته شدن خلبان آن

به نقل از المیادین، وزارت دفاع روسیه  سرنگونی جنگنده سوخو ۲۵ خود را در استان ادلب  و کشته شدن خلبان آن را تایید کرد.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: این جنگنده روسی به وسیله موشک های دوش پرتاب سرنگون شده است.

مسکو همچنین اعلام کرد خلبان جنگنده سوخو ۲۵ روسیه که در استان ادلب سرنگون شد در درگیری با تروریست ها کشته شده است.

خبرگزاری رویترز نیز به نقل از وزارت دفاع روسیه اعلام کرد ۳۰ تروریست مسلح در حمله هوایی به منطقه ادلب که یک فروند جنگنده روسی در آن سقوط کرده است، کشته شدند.

به گزارش رویترز گروه تروریستی تحریرالشام که وابسته به شاخه القاعده در است مسئولیت سرنگونی این جت جنگنده سوخو-۲۵ روسیه را با یک موشک ضدهوایی دوش پرتاب، برعهده گرفته است.

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : سرنگونی جنگنده روسیه در و کشته شدن خلبان آن - جنگنده ,روسیه ,کشته ,خلبان ,اعلام ,سوخو ,وزارت دفاع ,جنگنده سوخو ,جنگنده روسی ,روسیه اعلام ,دفاع روسیه ,دفاع روسیه اعلام

تغییر مسیر باقیمانده های به سمت اروپا

حدود 7 سال پیش بود که زنگ خطر توطئه ای غربی - عبری - عربی در غرب آسیا و به خصوص خاک به صدا در آمد؛ ای که بعنوان عضوی از محور مقاومت در خط مقدم مبارزه با گران قدس قرار داشت.

گرو های تکفیری تروریستی یکی پس از دیگری و با حمایت غرب در این کشور قد کشیدند که بارزترین آنها بود؛ گرو تروریستی که به هیچ صراطی مستقیم نبود و با سرعت عجیبی در و عراق پیشرفت می کرد. در آن روزها رقه، دیرا ور، تدمر، کرکوک، موصل و دیالی یکی پس از دیگری به در آمد.

تیتر

 

http://javaninews.ir 

عنوان وبلاگ : خبرنامه شرق
منبع :
برچسب ها : تغییر مسیر باقیمانده های به سمت اروپا
All rights reserved. © Javane 2017 Run in 0.36 seconds
RSS