بعد از افزایش قیمت انواع برنج در بازار ایران در ماه مبارک رمضان دبیر انجمن برنج جمیل علی زاده شایق درباره این افزایش قیمت توضیحاتی را ارائه داد

جمیل علی زاده شایق درباره تغییر قیمت برنج در چند روز اخیر دربازار اشاره کرد:طبق روال هر سال قیمت برنج بعد از فصل برداشت با شیبی ملایم تا مرداد سال بعد رو به افزایش خواهد بود و این افزایش قیمت برنج در بازار ربطی به ماه های محرم و رمضان و حتی عید ندارد.

وی همچنین درباره توزیع برنج با قیمت های بالای 15 و 16 هزار تومان در بازار افزود :عرضه برنج با نرخ های بالاتر از قیمت مصوب ناشی از کوتاهی دستگاه نظارت بر این ده فروشی هاست.

وی همچنین درباره کیفیت برنج های موجود در بازار نیز اشاره کرد : برنج های 15 و 16 هزار تومانی همراه با ناخالصی است درحالی که در شمال کشور هیچگونه ناخالصی در برنج دیده نمیشود.

علی زاده شایق درباره بارندگی های اخیر در سال زراعی نیز عنوان کرد : تا داد ماه نمیتوان اظهار نظر دقیقی درباره تاثیر بارندگی بر تولید ارائه داد

منبع:دلایل افزایش قیمت برنج


درباره فروشگاه اینترنتی چلوشیش

فروشگاه چلوشیش در سال 1397 با هدف فروش محصولات ارگانیک گیلان به صورت اینترنتی تاسیس شد. این فروشگاه اقدام به فروش محصولاتی مانند برنج ، عسل ، ترشیجات و ... مینماید.