فرانسوی زیباست ، لباس و ماشین فرقی نداره !

به نظر من محصول فرانسوی ساخته نشده تا یداری بشه،مصرف بشه و به فراموشی س بشه، ساخته شده تا بخشی از خاطرات هنری مغز ما باشه .

شنل،هرمس یا هر برند دیگه ای در فرانسه اینقدر خوب هست که شما را مشتری ثابت خود کند و کاری کند که بهترین های مد فقط در پاریس باشد .تجربه ی یک محصول پاریسی اینبار از جنس آهن را می توان در ds 7 دید .تنوع رنگ،جزئیات و بوی چرم طبیعی خبر از یک خاص فرانسوی دارد .

ds7 از یک موتور 165 اسب بخاری و گیربا 6 دنده اتوماتیک بهره می برد و نیروی پیشران به چرخهای جلو منتقل می شود.

این خودرو دارای ابعادی با طول، عرض و ارتفاع 4573، 1819 و 1625 میلی متر می باشد.

ds 7

ds 7

ک ن شیک و مدرن تلفیق لاکچری و تکنولوژی

مطمئنا زمانی که شما در این خودرو می نشیند بجز سطوح چرمی، حاشیه کاری کرومی، تودوزی اصیل و مخمل و چوب، در ک ن، تکنولوژی بکار برده شده در آن را میبینید؛ یک مانیتور 12 اینچی با رزولوشن بالا در بخش میانی داشبورد و یک مانتیور 10 اینچی پشت فرمان که قابلیت شخصی سازی دارد و سبک جالب اهرم جعبه دنده بدون شک اولین مواردی هستند که برای شما جلب توجه خواهند کرد.

یکی دیگر از موارد جذ که هنگام استارت زدن این خودرو با آن روبرو خواهید شد، ساعت زیبایی ست که بعد از استارت زدن از جای خود بیرون میآید. این ساعت زیبا از یک برند فرانسوی به نامbrm است.

دی اس 7


نور رسانی

سازنده این خودرو متناسب با مسیر و سرعت خودرو، 6 ح مختلف برای نور رسانی طراحی کرده است:

  • ح پارک
  • ح درون شهری برای سرعت بین 0 تا 50 کیلومتر بر ساعت
  • ح جاده های خارج شهری که برای سرعت 50-110 کیلومتر بر ساعت فعال می شود و میدان دید مستقیما به جلو را در اختیار راننده قرار می دهد.
  • ح بزرگراه برای سرعت بالای 110 کیلومتر بر ساعت روشنایی ماژول های چراغ افزایش می یابد.
  • ح نور بالا که در هر زمان با کارکرد اتوماتیک نور اصلی فعال می شوند.
  • ح مخصوص شرایط آب و هوایی نامساعد همچون برف و باران و ... که با فعال شدن برف پاکن ها، قدرت ماژول های روشنایی افزایش می یابد تا شما قادر به تشخیص خطوط سفید جاده شوید.

سیستم صوتی

طراحی منحصر بفرد و فوق حرفه ی سیستم صوتی دی اس7 به شکلی حیرت انگیز صدای زنده را برای شما پخش می کند. این سیستم صوتی دارای 14 اسپیکر است که از شرکت focal پیشرو در صنعت صوتی حرفه ای خانگی و خودرو در فرانسه می باشد.

چراغ های خیره کننده دی اس 7

دی اس همیش به چراغهای خودروهاش اهمیت ویژه ای میده و این خودرو هم جدا از مابقی خودروهاش نیست. چراغهای جلوی این خودرو کاملا led بوده و طراحی که برای چراغها بکار برده شده طرحی شبیه به الماس خیره کننده اس که بدون شک نظر هر بیننده ای رو به خودش جلب می کنه. چراغهای جلوی این خودرو به گونه ای طراحی شدن که زمانیکه شما قفل دربهای خودرو رو باز می کنید با نور بنفش به شما خوش آمد میگه و الماس هاس درخشنده و زیبای تعبیه شده در چراغهای این خودرو با دورانی 180 درجه شروع به چرخش می کنند.

دی اس 7

چراغهای عقب دی اس 7 با استفاده از تکنولوژی لیزر به گونه ای طراحی شده که ح ی سه بعدی به خودش گرفته و همین باعت تمایز این خودرو شده است.

دی اس 7

دید در تاریکی

یکی از خاص ترین و بهترین بخش های دی اس 7، که با هدف افزایش سطح ایمنی خودرو در نظر گرفته شده، دوربین دید در شب خودروست. ds night vision با ایجاد تصویری دقیق از جاده های پیش رو و پیدا عابران و موجودات زنده، دید بهتر و ایمن تری را در شب فراهم می کند. دوربین مادون قرمزی که در جلو پنجره خودرو قرار داده شده عابران و حیوانات را تا 100 متر جلوتر شناسایی می کند و اگر احتمال خطر زیاد نباشد مورد شناسایی شده با رنگ زرد بر روی مانیتور نشان داده می شود


دی اس 7

و اگر احتمال تصادف بالا باشد با خط قرمز نمایش داده می شود. البته با توجه به فاصله مانع، میتواند بصورت صوتی نیز به راننده هشدار بدهد.

دی اس 7

ایمنی

در تست تصادف دی اس 7 که توسط بنیاد رسمی آزمایش ایمنی خودروهای اروپا انجام شده، نتایج بسیار خوبی مشاهده می شود که شامل ۵ ستاره (امتیاز کامل) است. طبق گزارش(euro ncap)،کراس اور دی اس 7 برای سرنشین بالغ، ایمنی ۹۱ درصد در انواع برخوردها به همراه خواهد داشت و برای سرنشین ردیف دو ۸۷ درصد خواهد بود همچنین احتمال زنده ماندن برای عابران پیاده در صورت تصادف با این خودرو، ۷۳ درصد خواهد بود. با توجه به فناوری های مدرن ایمنی که در دی اس 7 بکار برده شده، امتیاز مربوط به گزینه های حفاظتی این خودرو 76 درصد محاسبه و اعلام گردیده است.

دی اس 7