سالن های آمفی تئاتر بخشی بزرگی از سبک دکوراسیون خود را از انواع صندلی های آمفی تئاتر که مورد استفاده قرار می دهند، می گیرند.

سه مدل از برترین صندلی های آمفی تئاتر که توسط گروه تخصصی جهانتاب ارائه شده است، شامل صندلی آمفی تئاتر مدل فال vip، صندلی آمفی تئاتر مدل مگان m55 و نیز صندلی آمفی تئاتر مدل آلپاین m67 می باشد.

در این جا به معرفی مختصری از این سه مدل صندلی توجه نمایید.


معرفی صندلی آمفی تئاتر مدل فال vip

همان طور که از نام این صندلی آمفی تئاتر مشخص است؛ نوع طراحی آن ویژه بوده و مخصوص قسمت های vip سالن های آمفی تئاتر در نظر گرفته شده است.
ابعاد این صندلی 110 سانتی متر در 75 سانتی متر در 71 سانتی متر می باشد.
صندلی فال vip دارای پشتی بلند و فوق العاده راحت است و همین طور بخش نشیمنگاه آن کاملا عریض و با ضخامت عالی طراحی شده و فرد هنگام نشستن روی این صندلی آمفی تئاتر احساس راحتی کامل خواهد کرد.
روکش صندلی آمفی تئاتر فال vip از چرم مرغوب با نمای کروم بدنه شمایل جذاب و لو ی به این صندلی بخشیده است.
در قسمت هایی از این صندلی به خصوص دسته ها طراحی چوب جلوه ی شیک و منحصر به فردی نصیب فال vip کرده است.معرفی صندلی آمفی تئاتر مگان m55

دیگر صندلی ارائه شده توسط جهانتاب، صندلی آمفی تئاتر مدل مگان m55 می باشد.
این صندلی دارای تمامی استانداردهای مطرح در ساخت صندلی های آمفی تئاتر بوده و طراحی آن برای نشستن ساعات طولانی عالی به نظر می رسد.
دو جا لیوانی در دسته های این صندلی آمفی تئاتر تعبیه شده و در بخش تکیه گاه صندلی، تکیه گاه گردن و سر به صورت جدا طراحی شده است.
جا به جایی قسمت پایین یعنی بخش نشیمنگاه صندلی و پشتی و تکیه گاه آن بدون صدا و با نرمش خاصی همراه بوده و هنگام استفاده از آن هیچ صدای اضافی تولید نخواهد شد.
ابعاد این صندلی 93 سانتی متر در 52 سانتی متر در 64 سانتی متر می باشد.
معرفی صندلی آمفی تئاتر آلپاین m67

صندلی آمفی تئاتر آلپاین مدل m67 یک صندلی فوق العاده شیک با نمای کروم بدنه است که تمامی اتصالات آن پیچ و مهره یا جوش های آرگون هستند.
این صندلی دارای تکیه گاه فوق العاده راحت و نشیمنگاه عریض و حجیم است.
ابعاد صندلی آمفی تئاتر 93 سانتی متر در 62 سانتی متر در 64 سانتی متر در نظر گرفته شده و در رنگ های متنوع ارائه می گردد.