در روز سوم سپتامبر تلگرام به روز رسانی جدیدی را ارئه نمود و درگوشی های تلگرام ۴.۳ و در رایانه ها تلگرام ۱.۱.۲۱ را عرضه کرده است. احتمالا اگر شما این به روز رسانی را انجام داده باشید، متوجه تغییراتی شده اید که در ادامه این تغییرات را کاملا برایتان شرح خواهیم داد.

مرتبط: مخاطب قرار دادن یک شخص در یک گروه

در تلگرام ۴.۳ تعداد اعضای یک گروه از حداکثر ۲۰۰نفر در سال ۲۰۱۵ (آغاز کار تلگرام) به ده هزار نفر رسیده است. همانطور که قبلا هم آموزش داده ایم می توان شخصی را در گروه مخاطب مستقیم قرار داد تا برایش یک پیغام مستقیم در گروه برود. اما اگر ما مورد خطاب قرار گرفته باشیم و در همان ابتدا که اعلان می آید چک نکرده باشیم، بعدا خیلی مشکل خواهد بود که آن پیغام را بی م. در به روز رسانی جدید این مشکل هم برطرف شده است. در تلگرام ۴.۳ هنگامی که شخصی شما را در گروهی مورد خطاب قرار می دهد، جلوی آن گروه یک علامت @ نمایان می شود. این مورد خطاب قرار گرفتن هم میتواند از طریق خطاب مستقیم باشد و هم از طریق ریپلای به یکی از پیغام های شما.

telegram 4.3-1-digidoki

هنگامی که وارد گروه شوید یک گزینه @ کنار چت ها برایتان ایجاد شده که با زدن روی آن می توانید به خطاب هایی که به شما شده است بروید.

یکی دیگر از امکانات جدید در تلگرام ۴.۳ گزینش استیکرهاست. به این معنی که استیکرهایی را که بیشتر مورد استفاده قرار می دهید را به عنوان استیکر محبوب انتخاب می کنید و دفعات بعدی در پنل استیکرها یکی ردیف تحت عنوان استیکرهای محبوب خواهید داشت که از طریق آن به راحتی به آن استیکرها دسترسی خواهید داشت.

تلگرام 4.3 دیجی دکی

در گروه هایی که بیش از ۱۰۰ نفر عضو دارند، می توانند یک پک از استیکرها را به عنوان استیکر گروه انتخاب کنند و بدون آنکه نیازی باشد که همه اعضا آن را کنند می توانند از آن استفاده نمایند

دعوت از دوستانی که در تلگرام نیستند شکل و شمایل جدید به خودش گرفته.

قبلا که می توانستید ی را کوچک کنید و هم آن را تماشا کنید و هم سایر چتها را، حالا می توانید در بین ویدیوها هم سیر کنید و از این ویدیو به ویدیوی بعدی بروید.

در هنگام تماس صوتی تلگرام، کیفیت و قدرت سیگنال را می توانید مشاهده کنید.

در ios هر ع ی را قبل از ارسال می توانید ادیت کنید.

در اندروید می توانید هنگام مشاهده ع می توانید به محلی که آن ع پست شده بوده بروید.

در اندروید، می توانید با طولانی تر نگه داشتن یک پیغام، آن را به بیش از یک نفر فوروارد کنید.

در اندروید، اگر تعداد زیادی پیغام نخوانده داشته باشید، در تلگرام ۴.۳ سرعت بارگذاری آنها بسیار بیشتر شده است.

به روز رسانی ۱.۱.۲۱ در رایانه های شخصی هم همین ویژگی ها (آنهایی که امکان ارائه در رایانه را دارند) را پیدا کرده است.

منبع: تعمیر گوشی سونی در محل ، دیجی دکی