تعویض صفحه نمایش گوشی در جاهای نامطمئن می تواند عواقب خاصی در پی داشته باشد. طی تحقیقاتی که در نگو انجام گرفته است، رها می توانند با اضافه یک چیپ، مبادرت به با صفحه نمایش تعویضی نمایند!

مرتبط: ورود رها از طریق وای فای رایگان

صفحه نمایش تعویض شده از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی با ح معمولی ندارد، تنها یک چیپ اضافی دارد که خیلی کارها برای ر انجام می دهد. با صفحه نمایش یعنی اینکه هر چه در صفحه نمایش شما دیده شود، در اختیار ر هم خواهد بود! او می تواند به تمامی رمزهای شما که وارد می کنید دسترسی داشته باشد.

 با صفحه نمایش دیجی دکی

محققان رو دو مدل از گوشی های ال جی و هوواوی این مطالعات و تست ها را انجام داده اند و نتایج ترسناکی به دست آورده اند. با صفحه نمایش علاوه بر دسترسی به اطلاعاتی که در صفحه نمایش نشان داده می شود، می تواند دست رها را به سایر بخش های گوشی نیز باز کند. البته باید کار بلد باشند. علاوه بر سرقت اطلاعات، گوشی به سایت های گوناگونی هدایت می شود که برایش مضر است.

مرتبط: جلوگیری از شدن وای فای

در این تحقیقات گفته شده که گوشی های آیفون هم در معرض خطر هستند، اما شرکت اپل نظر دیگری دارد. ضمن آنکه در نتایج تحقیقات این پدیده روی گوشی آیفون نشان داده نشده است.

در آ این اطمینان را به شما می دهیم که در دیجی دُکی هیچ ری فعالیت نمی کند و قطعات استفاده شده همگی از نوع درجه یک و عالی بوده و امنیت اطلاعات فرد در اولویت اول کاری افراد می باشد.


نیاز به اطلاعات و کمک بیشتری دارید؟ دیجی دُکی همیشه پاسخگوی شماست. از اینجا درخواست خود را رایگان ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیریم.
منبع: تعمیر موبایل سونی در محل ، دیجی دکی