... سریال رویای فرمانروای بزرگ قسمت 59 پنجشنبه 25 آذر 95

... سریال شبکه نمایش , ... قسمت 59 سریال رویای فرمانروای بزرگ سال95 , قسمت پنجاه و نهم 59 رویای فرمانروای بزرگ , ... رویای فرمانروای بزرگ 59 , ... قسمت 59 سریال کره ای رویای فرمانروای بزرگ پنج شنبه , ... سریال شبکه نمایش قسمت 59 رویای فرمانروای بزرگ , ... سریال رویای فرمانروای بزرگ با ... قسمت 59 , ... سریال رویای فرمانروای بزرگ با کیفیت عالی 59 , ... قسمت پنجاه و نه سریال رویای فرمانروای بزرگ با حجم کم

بازیگران سریال رویای فرمانروای بزرگ :

choi soo jong ، kim yu-seok ، hong eun-hee ، lee young ah چویی سو جونگ که او را با نقش آفرینی در سریال امپراطور دریا می شناسیم به همراه کیم یو سئوک و هونگ ئیون هی از جمله بازیگران این سریال هستند.

داستان سریال رویای فرمانروای بزرگ :

سریال رویای فرمانروای بزرگ داستان زند ... کیم چونچو یکی از فرمانروایان کره ای را نقل می کند که به کمک یکی از فرماندهان خود یعنی کیم یوشین موفق می شود عصر طلایی فرمانروایی شیلا را رقم بزند. در سریال رویای فرمانروای بزرگ کیم چونچو که نوه فرمانروا جینجی بوده پس از خلع پدربزرگش از این مقام، به نوعی از قدرت فاصله گرفته است. در کودکی با کیم یوشین، پسر یکی از فرماندهان بزرگ شیلا آشنا می شود که همین مسئله زمینه ساز دوستی این دو می شود که در نهایت این دوستی به رقم زدن عصر طلایی شیلا می انجامد. شیلا در آن دوره با فرمانروایی بکجه و گوگوریو همسایه و رقیب است و مشکلات فراوانی با این دو فرمانروایی دارد.

 ... سریال رویای فرمانروای بزرگ قسمت 59 پنجشنبه 25 آذر 95

لینک ... :

... سریال رویای فرمانروای بزرگ قسمت 59 پنجشنبه 25 آذر 95