صندلی کارمندی رایانه صنعت p708

مکانیزم: سینکرون
جنس کفی: نئوپان
جک صندلی: کورس 10 سانتی
نوع چرخ: پلی آمید

معرفی صندلی کارمندی رایانه صنعت ونوس p708

صندلی کارمندی p708 یکی از محصولات پر فروش شرکت رایانه صنعت است که ارگونومی بسیار مناسبی دارد. پایه این صندلی کارمندی از جنس ورق به ضخامت 2 میلی متر می باشد که دارای آبکاری نیکل کروم تزئینی با زیر سازی مس به ضخامت 30 الی 35 میکرون می باشد. تنظیمات صندلی شامل تنظیم ارتفاع صندلی، تنظیم زاویه پشتی و تنظیم ارتفاع پشتی می شود.

معرفی صندلی کارمندی رایانه صنعت ونوس p708

در ادامه معرفی صندلی کارمندی رایانه صنعت ونوس p708 باید گفت که دسته این صندلی کارمندی از مواد p.p و روکش می باشد. همچنین فریم داخلی از نوع لوله فرم دار با آبکاری نیل کروم تزئینی می باشد. روکش کف و پشت صندلی کارمندی رایانه صنعت p708 از جنس چرم درجه یک می باشد.

طراحی و کیفیت صندلی کارمندی رایانه ونوس p708

فوم کف و پشت این صندلی کارمندی از نوع سرد و تزریقی از جنس پلی یورتان یا همان فل یبل می باشد و از بهترین مواد خارجی درجه یک با فنریت مناسب و استاندارد با کیفیت عالی استفاده شده است. صندلی کارمندی ونوس p708 دارای ترمز پشتی همراه با فنر می باشد. فنر تنظیم پشتی نیز از مفتول فولادی 5.7 ایتالیایی می باشد.

طراحی و کیفیت صندلی کارمندی رایانه ونوس p708

در مورد طراحی و کیفیت صندلی کارمندی رایانه صنعت ونوس p708 باید بگوییم که شاسی چرخ این صندلی اداری از جنس p.p-r60 است که دارای قرقره هایی از جنس پلی آمید صنعتی می باشد و روکش آن ازجنس h با رنگی متفاوت و مقاوم در برابر سایش است. این چرخ ها دارای خاصیت ضربه گیری می باشد که باعث عملکرد روان و بی صدای چرخ می شد.

صندلی کارمندی رایانه صنعت ونوس p708

فرم کف و پشت صندلی کارمندی رایانه صنعت ونوس p708 از مواد پلاستیک درجه یک p.p صنعتی و نیز دارای قاب زیبایی با طراحی خاص می باشد. مکانیزم این صندلی که از جنس آلومینیوم بوده سند پلاست شده است و روش ساخت آن دایکاست می باشد.

لازم به ذکر است که صندلی کارمندی رایانه صنعت p708 دارای گارانتی سه ساله از تاریخ تولید می باشد. شما می توانید جهت ب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت صندلی کارمندی با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

منبع: ایده برتر پارسیان

ماشین های اداری پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی اسکنر ف فتوکپی پلاتر

کامپیوتر کامپیوتر all in one مانیتور ویدئو وال مانیتور صنعتی

تجهیزات شبکه سانترال

برچسب ها : صندلی کارمندی رایانه صنعت ونوس p708 - صندلی ,رایانه ,کارمندی ,صنعت ,مدار ,ونوس ,کارمندی رایانه ,رایانه صنعت ,صندلی کارمندی ,صنعت ونوس ,مدار بسته ,صندلی کارمندی رایانه ,کیفیت صندلی کا