صندلی کارشناسی آرام گستر 850ly17

مکانیزم: تیلت 2 ح ه
جنس کفی: چوب هشت لایه
جک صندلی: کورس 12 سانتی
تعداد پایه: 5 پایه

معرفی صندلی کارشناسی آرام گستر 850ly17

صندلی آرام گستر مدل 850ly17 یکی انواع صندلی کارمندی-کارشناسی است که توسط شرکت آرام گستر aram gostar تولید شده است. طراحی زیبا و منحصر به فرد این صندلی کارشناسی توجه کاربران جلب می کند. همچنین به دلیل ساختار کاملا ارگونومیک در گروه صندلی های طبی قرار می گیرد.

 معرفی صندلی کارشناسی آرام گستر 850ly17

در ادامه به معرفی صندلی کارشناسی آرام گستر 850ly17 می پردازیم. در ساخت این صندلی از مکانیزم 2 ح ه با دو اهرم مجزا استفاده شده است. یک اهرم برای تنظیم جک کورس و دیگری برای تنظیم تکیه گاه در زاویه مناسب و قفل آن به کار می رود. همچنین یک پیچ تنظیم کننده عملکرد صندلی نیز مطابق وزن کاربر بر روی مکانیزم وجود دارد.

طراحی و کیفیت صندلی کارشناسی aram gostar 850ly17

قسمت کفی و پشتی صندلی آرام گستر 850ly17 از جنس چوب هشت لایه و دوبل سه لایه ساخته شده که با پرس گرم ح داده شده است. ابر کف صندلی نیز از فوم سرد قالبی با دانسیته بالا است که در طولانی مدت تغییر شکل نمی دهد. تنظیم ارتفاع صندلی نیز با استفاده از جک کورس 12 سانتی انجام می شود.

طراحی و کیفیت صندلی کارشناسی aram gostar 850ly17

در ادامه توضیح طراحی و کیفیت صندلی کارشناسی آرام گستر 850ly17 باید بگوییم که دسته ها و پایه های این صندلی اداری از فولاد st37 با پوشش نیکل کروم ساخته شده است که مقاوم بوده و ظاهر زیبایی دارد. همچنین بر روی دسته ها روکشی از جنس فوم بهداشتی انتگرال قرار گرفته است.

صندلی کارشناسی آرام گستر aram gostar 850ly17

روکش صندلی کارشناسی آرام گستر aram gostar 850ly17 در دو نوع پارچه ای و چرمی ارائه می شود. روکش پارچه ای از جنس پارچه مرغوب ایرانی و روکش چرمی از چرم یا اسکین می باشد. از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و ید این صندلی کارشناسی با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.

شما می توانید برای ید صندلی کارشناسی و نیز صندلی مدیریتی آرام گستر با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

منبع: ایده برتر پارسیان

ماشین های اداری پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی اسکنر ف فتوکپی پلاتر

کامپیوتر کامپیوتر all in one مانیتور ویدئو وال مانیتور صنعتی

تجهیزات شبکه سانترال

برچسب ها : صندلی کارشناسی آرام گستر aram gostar 850ly17 - صندلی ,آرام ,کارشناسی ,مدار ,کانال دستگاه ,گستر ,کارشناسی آرام ,صندلی کارشناسی ,آرام گستر ,مدار بسته ,گستر aram ,aram gostar 850ly17