جستجو ها
مقاله و وک آکنه صورت درمان آکنه صورت درمان آکنه مشکل آکنه list عمروعاص که شاخ و دم ندارد جبر یا اختیار تغییر تصورات el crack up pdf files تجلیل از برگزیدگان جشنواره رضوی وباشگاههای برتر کتابخوانی کتابخانه های شهرستان puede venta plancha ghd de mis اهنگ دل تاپ تاپ دا زمین و آسمان خدا نصیب گرگ بیابون نکنه زنگ سلامت غذا نخوردن بمدت طولانی و خشک شدن دهان باعث رشد و تکثیر میکروب ها در دهان می شود هاین پایان فصل از بایرن مونیخ جدا می شوم ترجمه استاندارد astm e3 نام دبیران دبیرستان بهاران اردبیل میم مث ل مرد لومیا 730 لومیا 735 از راه رسیدند تکذیب پایان نامه حسابداری تی موانع و را ارها آهنگ فامیلا فامیلا مطالعه طرح با موضوع باغ سازی در ژاپن cooking mothers نگارش 175 دوره دوم دبیرستان dana hms kidz wifi تبلت اچ ام اس کیدز وای فای اران شبی نم نم بیاید پروژه بررسی کارآفرین کیست زندگی وعشق تنها قشنگ یعنی هستم باشم کلیدمینیاتور کولرگازی امین کاشرفیhtml warez audio عوارض جوشکاری آرگون khamoosh شبیه سازی مقاله در زمینه blind compressive sensing dynamic mri مکان هندسی دومین سخنرانی حسین ع در صحرای کربلا را همه خوانده ایم دعای کمیل با حضور مرتضا طاهری حاج نعیمی مطالب هومن برق نورد الگانت بادام فتنه نباید نکنید نتایج هفته دوازدهم لیگ دسته دوم ج تبر سوگ a2039 tactical axe تصویر لباس زنکورد بوسم کن متن و ترجمه yeter از sila html نگاهی به کلیسای باسیل جامع روسیه نماد چهار کلیسای جامع چهار کلیسای غایی روسیه کلیسای شفاعت کشور روسیه پروژه مشتری مداری و crm ان دفترطتز ارومیه در برنامه لبخند شمس خواننده ترانه چگونه می توانیم جامعه و کشورمان را از خشونت برهانیم پرسش مهر دنیا روزه criminal activities ر تیلرسون وضعیت کنونی را نشانه پیروزی ایران نمی دانم آهنگ www ironi com noragami apple watch listlistlistهعیییی خدااا اینکه اصطلاح اینکه گفته چیست اینکه 00 atak قرآن بیان کرده واسطه بیان کرده قرآن کریم بیان کنید معرفی کلن پیام تبریک اولین روز مدرسه رفتن فرزند ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور آزاد سما زاهدان فریب هر کی تلاش کنه موفق می شه رو نخورین موزیک ویدئوى laquo نهنگ عنبر٢ raquo با صدای محمدرضا علیمردانی بازتاب جهانی پیروزی قاطعانه رئال مقابل کروزآزول مثلا لباس باهاشون حالا بازدید tuneup serial office free full tuneup 2014 tuneup utilities free microsoft office full version 2014 product keygen security 2011 2015 universal 2011 2015 universal keygen full version performed in the united states نقشه های اتوکد طراحی فنی مس ی dwg طبق تصویر نمونه نرم افزار چاپ چک رادیکال link28 اقدام تحسین برانگیز جهانبخش بخاطر ی حله و کشته شدگان حادثه قطار ضحاک واهریمن ark of the covenant توجه توجه ضد دختر جدید پرستیده شدن کتاب راز باغ اقدسیه html shamyme eshgh روایت4 معرفی رمان korea teen top اندروید پی رهایی از خیال رمان در مسیر سرنوشت آزمون بهترین بازیکن بازی روبین کازان کراسنودار شد ع ثواب این ذکر 360حج 360 قرآن ختم 360 دینار صدقه و mohammedhm_bot پیامک تبریک میلاد رضا من سوی دل رفته و جان سوی لب حسین ندارد السلام فایل فلش تبلت چینی با مشخصه ninos wmc 9001 و مدل پردازنده allwinner a13 ستاد افسران جنگ نرم واحد خواهران آهنگ جدید همایون شجریان بنام خوب شد چه سخنانا ن است از کیه برترین فضلیت عالم مقاله اصول س رستی ف روش با pdf خلاصه دیدار بایرن مونیخ ماینتس


چشم مخصوص تماشاست اگر...بگذارند(حسن)

آثار معجزه آسای زیارت عاشورا

آثار معجزه آسای زیارت عاشورا در این صفحات نمی گنجد، ولی به حکمِ آب دریا را اگر نتوان کشید، به قدر تشنگی باید چشید؛ به نمی از یمِ بیکران آن اشاره می کنیم:


1. مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالکریم حائری از ش مرحوم آیت الله سیّد محمّد فشارکی نقل می کند که به هنگام شیوع وبا در «سامرّاء» ایشان فرمودند:
من حکم بر ن و مردان از شیعیان سامرّاء که زیارت عاشورا بخوانند و ثواب آن را هدیه نمایند به روح مطهّر حضرت نرجس خاتون، والدۀ ماجدۀ حضرت حجّت(ع) و او را در نزد فرزندش شفیع قرار دهند، تا ایشان نیز در نزد خداوند شفاعت نمایند و من ضامن می شوم که هر این عمل را انجام دهد، مبتلا به بیماری وبا نشود.
همۀ شیعیان به این حکم عمل د و هیچ مبتلا به وبا نشد.
این مطلب به قدری روشن بود که سنّی ها از روی شرمساری مرده های خود را شبانه دفن می د و به «حرم مطهّر عسکریّین(ع)» می آمدند و می گفتند:
ما به شما درود می فرستیم آن گونه که شیعیان می فرستند.


2. در عهد زعامت مرحوم آیت الله حاج سیّد محمّد حجّت کوه کمری قحطی و گرانی سختی پدید آمد، آن مرحوم چهل نفر از طلّاب مهذّب و متدیّن را دستور داد که به «مسجد جمکران» مشرّف شوند و در پشت بام مسجد به صورت دسته جمعی زیارت عاشورا را با صد سلام و صد لعن و دعای علقمه بخوانند، آنگاه به حضرت موسی بن جعفر(ع)، حضرت ابوالفضل(ع) و حضرت علی اصغر(ع) متوسّل شوند، رفع گرانی و نزول باران را از خداوند بخواهند.
چهل تن از طلبۀ فاضل و متدیّن به امر مرجعیّت اعلای تشیّع به میعادگاه عاشقان شرفیاب شدند، زیارت عاشورا را طبق دستور آن مرجع آگاه انجام دادند، مسجد جمکران را به قصد «قم» ترک د. هنوز به دِه «جمکران» نرسیده بودند که بارانِ رحمت سیل آسا فرو ریخت و طلّاب ناچار شدند که لباس های خود را در آورند، کفش های خود را به دست بگیرند و از میان سیلاب ها عبور کنند.


3. داستان همسرِ صالحۀ اشرف حدّاد را همه شنیده اید که به زیارت عاشورا مداومت داشت، در شب اوّل رحتلش سه بار حسین(ع) به دیدارش تشریف فرما شدند و در بار سوم امر فرمودند که عذاب را از اهل آن قبرستان بردارند.


4. سیّد احمد رشتی هنگامی که از قافله عقب ماند و از زندگی دست شست، توسّل فراوان نمود، سرانجام به محضر کعبۀ دل ها تشرّف یافت، حجّت خدا بعد از فرمان شب و جامعۀ کبیره فرمود:
«شما چرا عاشورا نمی خوانید؟ عاشورا، عاشورا، عاشورا.»


5. مرحوم میرزا ابراهیم محلّاتی، عموی محروم آیت الله حاج شیخ بهاءالدّین محلّاتی، در شب 24 صفر 1336 ه .ق. در «شیراز» رحلت کرد. در همان شب مرحوم شیخ مشکور در «نجف اشرف» حضرت عزرائیل(ع) را در رؤیا دید و از او پرسید: از کجا تشریف می آورید؟ فرمود: از شیراز، از قبض روح میرزا ابراهیم محلّاتی می آیم.
از وضع آن مرحوم در عالم برزخ پرسید؛ فرمودند: «در بهترین ح است، خداوند هزار فرشتۀ موکّل فرموده که از او اطاعت کنند.»
پرسید: از کجا ایشان به این مقام رسیده؟ فرمود: «او سی سال تمام بر زیارت عاشورا مداومت داشت.»
شیخ مشکور خوابش را برای میرزا محمّدتقی نقل کرد، او به شدّت گریه نمود، گفته شد: خواب است. فرمود: بلی، ولیکن خوابِ شیخ مشکور است.
فردای آن روز تلگرافی از شیراز رسید و صادقه بودن رؤیای شیخ مشکور بر همگان ثابت شد.


6. مرحوم شیخ صدرا بادکوبه ای که بر زیارت عاشورا مداومت داشت، در 11 شعبان 1392 ه .ق. درگذشت، پس از 23 سال هنگامی که قبر شریفش در موقع ت یب «وادی السّلام» توسط رژیم عفلقی شکافته شد، پیکر پاکش تر و تازه پدیدار گردید.


7. مرحوم حاج شیخ حسن فرید که داستان «سامرّاء» را از مرحوم حائری شنیده بود، به گرفتاری سختی مبتلا می شود، از روز اوّل محرّم به زیارت عاشورا شروع می کند، روز هشتم از برکت آن زیارت به صورت خارق العادّه ای مشکلش حل می شود.


8. بانویی که تا بیست سال بعد از ازدواج اولاددار نمی شد، با مداومت بر زیارت عاشورا ـ به مدّت چهل روز ـ صاحب فرزند شد.


9. مرحوم آقا اصفهانی می نویسد:
دو چلّه زیارت عاشورا جهت مطالب مشروع خواندم و نتیجه گرفتم.


10. مرحوم حاج شیخ عبدالنّبی عراقی که کتاب ارزشمندی در کیفیّت مداومت بر زیارت عاشورا نوشته، انگیزۀ نگارش این کتاب را برآورده شدن حاجتی به برکت زیارت عاشورا معرفی می کند که به نظر ایشان محال عادی بوده است.
در شیوه ای که ایشان بیان فرموده، سه روز روزه گرفته می شود، روز سوم غسل زیارت کرده، به صحرا رفته به خواندن زیارت عاشورا پرداخته می شود.

برچسب ها : آثار معجزه آسای زیارت عاشورا - عاشورا ,زیارت ,مرحوم ,حضرت ,مداومت ,ایشان ,زیارت عاشورا ,عاشورا مداومت ,مداومت داشت، ,میرزا ابراهیم ,سیّد محمّد ,زیارت عاشورا مداومت ,عاشورا مد

محرم

چرا محرم؟!

پیش از عرب، جنگ در این ماه را حرام می دانست و ترک مخاصمه می کرد؛ لذا از آن زمان این ماه بدین اسم نامگذاری شد.(1) و روز اول محرم را اول سال قمری قرار دادند.(2) در توضیح این که چرا ماه های دیگر که جنگ در آنها حرام است، محرم نامیده نمی شود می توان گفت: چون ترک جنگ از این ماه شروع می شد به آن محرم گفتند.

این ماه در مکتب تشیع یادآور نهضت حضرت سیدال و حماسه جاودان کربلاست.

این ماه، یادآور دلاورمردی های یاران با وفای اباعبدالله الحسین(علیه السلام)، فداکاری های زینب کبری(سلام الله علیها)، حضرت سجاد(علیه السلام)، و همه اسرای کاروان حسین(علیه السلام)، است. این ماه، یادآور خطبه ها و شعارهای آگاهی بخش سالار شهیدان، نطق آتشین حضرت زینب(سلام الله علیها) و خطابه غرّای زین العابدین(علیه السلام)، است.

این ماه، یادآور استقامت حبیب بن مظاهر و شهادت عون و جعفر است.

آری این ماه، ماه پیروزی حق بر باطل است.

حتما به ادامه مطلب بروید

برچسب ها : محرم - علیه ,ماه، ,محرم ,یادآور ,السلام ,حضرت ,علیه السلام ,ماه، یادآور ,الله علیها ,سلام الله

«پناه»؛ میبرم «به خدا»،

«پناه»؛
میبرم «به خدا»،

از عـیبی که؛
«امروز» در خود می بینم،

و؛
«دیروز»؛
«دیگران را» به خاطر،
«هـمان عیـب»؛ ملامت کرده ام.

محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛
و «قضاوت دیگران».

وقتی؛
نه از «دیروز او» خبر داریم؛
نه از «فردای خودمان».

..................................................

پی نوشت:

کفش کودک را دریا برد,
کودک روی ساحل نوشت:دریای !
آنطرف تر مردی که صید خوبی داشت,
روی ماسه ها نوشت:دریای سخاوتمند!
موجی آمد ونوشته ها را شست.
دریا آرام گفت:از قضاوت دیگران نهراس,اگر میخواهی دریا باشی…

برچسب ها : «پناه»؛ میبرم «به خدا»، - نوشت ,نوشت دریای

من زشت ام اگه شهید بشم هیچ برام کاری نمی کنه

می گفت «من زشت ام! اگه شهید بشم هیچ برام کاری نمی کنه! تو یه پوستر برام بزن معروف بشم» و خندید… این را یکی از دوستان «هادی» عزیز شهید از او روایت کرده است… واین تصویر همان طرح سفارش اوست و چه شیرین است این لبخند… وجوه یومئذ مسفره ضاحکه مستبشره…چهره هایی در آن روز گشاده و نورانی و خندان و مسرور است.

(سوره مبارکه عبس/ ۳۸ و ۳۹)

«هادی ذوالفقاری» شهید چند ماه قبل است در عراق… طلبه بوده و البته جانباز فتنه ۸۸… در وصیت نامه اش نوشته بود «از برادرانم می خواهم که غیر حرف آقا حرف دیگری را گوش ندهند. جهان در حال تحول است، دنیا دیگر طبیعی نیست…»

همان که روی جیب لباسش، دقیقاً سمت قلب، ع اش، آقای خودنمایی می کرد.. اغلب ع هایش شهادت می دهد و اعتراف خانواده اش…

شهید ذوالفقاری از چهار سال پیش فراگیری دروس حوزوی را در حوزه نجف آغاز کرد و پس از بروز تحولات عراق و بسیج نیروهای مردمی برای دفاع از عتبات عالیات به ویژه سامرا و حرمین عسگریین، به عضویت سازمان بدر عراق درآمد.

او در وصیت نامه اش درمورد محل دفنش چنین نوشته:

«این جانب محمدهادی ذوالفقاری وصیت می کنم که من را در ایران دفن نکنند و اگر شد ببرند رضا علیه السلام طواف بدهند و برگردانند و همینطور که در نجف و سامرا و کربلا و کاظمین طواف بدهند و در وادی السلام دفن کنند و دوست دارم نزدیک باشد و تمام مستحبات انجام شود و در داخل دور قبر من سیاهی بزنند و دستمال گریه مشکی و غیره مثل تربت بگذارند. داخل قبر من مثل حسینیه شود و اگر شد جایی که سرم می خورد به سنگ لحد یک اسم حضرت زهرا(س) بگذارند که اگر سرم خورد به آن سنگ آخ نگویم و بگویم یا زهرا(س).

بالای سر من روضه و زنی بگیرند و موقع دفن من پرچم بالای قبرم قرار بگیرد و در زیر پرچم من را دفن کنید و زیاد یا حسین(ع) بگویید و برای من مجلس عزا نگیرید چون من به چیزی که می خواستم رسیدم و برای حسین و حضرت زهرا مجلس بگیرید و گریه کنید و رو به قبله صحیح دفن کنید چون قبله در نجف اختلاف دارد و روی سنگ قبرم اسم من را نزنید و بنویسید که اینجا قبر یک آدم گناه کار است یعنی العبد الحقیر و المذنب و یا مثل این؛ پیراهن مشکی هم بگذارید داخل قبر…» همین هم شد، نزدیک حرم المؤمنین دفن شد… شهیدی که وصیت نامه اش با «بسم رب ا هرا» آغاز شده بود…

سنگ قبر شهید هادی ذوالفقاری در نجف اشرف

*بعد از اینکه به خواهرش گفته بود “خداحافظ رفیق” را دوست دارد… دائم نگران این بود که نکند هادی هم …

برچسب ها : من زشت ام اگه شهید بشم هیچ برام کاری نمی کنه - شهید ,زهرا ,داخل , ,ذوالفقاری ,حضرت زهرا ,طواف بدهند ,کاری نمی کنه ,هیچ برام کاری

حلالیت اربعین

دانسته یا ندانسته حقوقی بر گردن هم داریم

که کفه سنگین اشتباهات به سمت من است

من از حقوق نداشته خود بر همه دوستان و عزیزام گذشتم

و از شما میخواهم از من بگذرید ....

ماس دعا

روزی که عزیز فاطمه می آید

با به کربلا می آییم

image result for ‫اربعین کربلا‬‎

افهم دائش و تکفیری

لو قطعوا أرجلنا و الیدین...نأتیکَ زحفاً سیدی یا حسین

برچسب ها : حلالیت اربعین

باید از این پس همه مجنون و بارانی شویم

ع و تصویر تقدیم به عزیزم سید علی سلامتیشون صلوات باید از این پس ...

باید از این پس همه مجنون و بارانی شویم
در اطاعت از ولی دربند و زندانی شویم

تا ظهور یوسف زهرا در این شهر شلوغ
گوش بر فرمان مولای اسانی شویم

بهر نابودی در زمین و ذهن ها
هر کدام از ما چو یک قاسم سلیمانی شویم

شرط سلمان گشتن ما نیست الا این سخن
دانش آموز همان سید لبنانی شویم

تا که این کشور نیفتد دست آن نااهل ها
قنبر مکتب آن پیر جمارانی شویم

شرط رجعت میر یمانی این بود
لعن گوی ظالمان پیدا و پنهانی شویم

تا حریم زینب حفظ باشد در زمین
در دفاع از حرم سرباز ایرانی شویم

گوش کن ای و تکفیری صفت
نا امیدت میکنیم هرچند قربانی شویم

تا که وقت آن رسد سید علی فرمان دهد
ما تمام روز و شب غرق رجز خوانی شویم

لبیک یا سید علی حسینی

شاعر :حسن عباسی سورکی

ع و تصویر ﺩﺭ ﻋﺼﺮ ﻧﺒﯽ ﮔﺮ ﺑﺸﮑﺴﺘﻨﺪ ﻫﻤﻪ ﻋﻬﺪ ﻋﻠﯽ ﺭﺍ ﮔﺮ ﺧﺎﻧﻪ ﻧﺸﯿﻦ ﮐﺮﺩ ﻋﺪﻭ ﺍﺯ ...

برچسب ها : باید از این پس همه مجنون و بارانی شویم - شویمتا
All rights reserved. © Javane 2017 Run in 0.145 seconds
RSS