جستجو ها
دانه های گیاهی مخدر اسطوره آرش و پیدایش رویان تقریر برهان فطرت اسرار برای درهم و برهم bottle game سایه شبح ایرانی روی کاخ صدام kashkol android اعزام اونم ماجرا بزنه گفتم آهنگ کار شب روز منه خاک رهت با مژه رفتن بهرام حصیری تمام وجود داشت آموزش کفش پارچه ای دخترانه html آقای ی ای تاریخ ادیان همه چی و هیچی adolf hitler درس اربعین ادرس html بیوگرافی زنده یاد ع pim backup ستاره چین list اوای انتظار عبدالباسط man s problem غباری به اسم شفاف شیدن کوڵە سەرنجێ سەروو شێعرێ مێهدی ئەبری دستکش عوارض خوردن گازوئیل داستان تاوان خیانت کشور اقتصاد تولید چرخه ی مقاومتی اقتصاد مقاومتی چرخه ی تولید سوال اساسی عموم مردم اقتصاد کشور اما ریاضی ielts rule listlistlistتشکر حلالیت ادله نقلی نصب توسط خداوند ت عامه فوتبال و فوتبال دوستان against plagiarism dfgfdg خدمات پس از فروش ابزار آلات nek هزینه اخذ رتبه بانک سوالات ششمی و هفتمی ها mosfet energy حواسش بقیه میکنیم نشسته نقطه زند نامه شهریار future perfect شهادت حسین ع ip news دبیرستان فرزانگان شوشتر دلخواه عشقی تحریم نگارش نگارش مقاله خ ط مش ی کیفی ت و اصلاحات خودرویی بدون شیشه و پنجره self analysis کیف نه زارا مدل nowruz تفاوت کاباره با دیسکو و کازینو چیست teamviewer مفهوم برکت مردن طراحی سایت نحوه افزایش امنیت وب سایت خالی نیست پاو وینت تحقیق در عملیات اندو مولر تیموریان حسین تاریخ خلاصه کتاب میرجعفری حسین میرجعفری تاریخ تیموریان برگزیده کتاب کارشناسی ارشد ترکمانان حسین کتاب تاریخ تیموریان بازی ex مضرات بدست اوردن دل با طلسم نجوای دل نمونه شکایت تصرف عدوانی زمین پوشه های تزیین شده الکتریکی خودروی مدل های خودرویی خودرو ۲۰۱۸ الکتریکی خودروی خودروی اسپرینتر ادامه مطلب نسبت مدل های الکتریکی خودروی اسپرینتر سانت ول بیوگرافی آزیتا ارباب دختر جمیله mess things up fountain airpods edexessay the good the bad and the ugly ایرانی رایگان مغول ها کاروانسرا واقع دارای حجره میامی تاریخ مصالحی مانند ساختمان کاروانسره بالای دروازه ورودی کتیبه احداث کاروانسرا تاریخ احداث کاروانسرا سرزمینی پرازعشق چشم آبی تیله ایی i love clash of clans احسان ناصحی دوست عزیزم موزه اطی اهواز


معرفی با کیفیت ترین خدمات چاپ در ایران

چاپ افست

جایگاه چاپ افست در صنعت چاپ

چاپ افست معمولا تکنیک چاپی است که جوهر تصویر از صفحه به پوشش لاستیکی و بعد به روی کاغذ انتقال پیدا می کند یکی از مراحل چاپ افست مرحله لیتوگرافی است لیتوگرافی مرحله ایی است که پایه و اساس آن روی روغن و آب است .

چاپ افست در سال 1875 توسط رابرت بارکلی ازانگلستان و بعد از آن در سال 1904 توسط ایرا در واشنگتن از گسترش پیدا کرد و همچنین اولین ماشین چاپ افست در انگلستان اختراع شد و حق ثبت و امتیازآن به نام رابرت برکلی در سال 1875 زده شد. لیتوگرافی نخستین بار به عنوان یک روش ارزان و آسان برای تولید آثار هنری به وجود آمد در این مرحله از چاپ به خاطر اینکه صفحه پرینت از سنگ آ تولید می شد چاپ روی این سطح صاف بسیار محدود بود. درواقع کلمهلیتوگراف از نظر تاریخی یعنی تصویری از سنگ یا چاپ از سنگ.

یکی از مهم ترین وظایف در مرحله چاپ دوباره تولید است یعنی این اطمینان را به مشتری می دهد که همه ی فایل ها به درستی برای چاپ آماده هستند. لیتوگرافی افست یکی ازعمده ترین راه ها برای خلق یک کارچاپی است و معمول ترین چاپ هایی که با افست انجام میشود رو مه ها، مجلات، بروشور، لوازم حریر و کتاب هایی است که در مقایسه با بقیه چاپ ها بهترین و اقتصادی ترین نوع چاپ محسوب می شود و می توان کتاب هایی با تیراژ بالا و کیفیت بسیار عالی را به چاپ رساند.

از مزایای چاپ افست:

1)شامل کیفیت چاپ بسیار بالا ،بسیار تمیز و دقیق و راحت است به عنوان مثال لت رس ،به خاطر اینکه پوشش پلاستیکی مطابق الگو و بافت صفحه چاپ می شود

2)بسیار سریع و آسان چاپ می شود

3)صفحه چاپ بسیار بادوام تری دارند به خاطر اینکه ارتباطی بین صفحه و صفحه چاپ وجود ندارد و با صرفه جویی در مصرف جوهر و آب به درستی این صفحات گسترش پیدا می کند

4)چاپ افست یکی از روش های تولید ارزان با کیفیت بالا و کاملا اقتصادی می باشد

5)توانایی تنظیم اندازه جوهر و مخزن گردان را دارد معمولا تیغه ف ی اندازه جوهر را به مخزن آن انتقال می دهد با میزان پیچ دهنه ی بین تیغ و کنترل کننده آب میزان جوهررا کاهش یا افزایش می دهد درنتیجه غلظت رنگ درهرمنطقه از تصویرمخصوص به خود قرار می گیرد

در ماشین های قدیمی تیغه را با دست تنظیم می د ولی در ماشین های مدرن تیغه ها به صورت الکترونیکی کار می کنند و در نتیجه توانایی چاپ بسیار دقیق و بهتری را دارند

یکی از عمده ترین انواع چاپ افست چاپ ع است که شامل نور حساس شیمیایی و تکنیک عکاسی است که ع و نوع آن را از مواد اصلی و اورجینال به چاپ روی صفحه انتقال می دهد.

چاپ افست شامل چندین اجزاء می شود:

1) سیستم مرکب

2)سیتم مخزن آب

3)صفحه سیلندر

4)سیلندر افست

5)سیلندر چاپ

مراحل انتقال جوهر از مخزن به روی صفحه:

1)جوهر و آب را در صفحه افست و صفحه سیلندر پوشش می دهد

2)صفحه ، سیلندر جوهر را به سطح لاستیک سیلندر افست انتقال می دهد

3)در این مرحله کاغذ بر خلاف جهت سیلندر افست از طریق سیلندر چاپ جوهر را به روی کاغذ انتقال می دهد و تصویر چاپ می شود

این روش چاپ دارای دو پوشش سیلندراست که هر رنگ از طریق یک ردیف کاغذ در هر دو طرف چاپ می شوند

این روش که blanket to blanket نام دارد روش بسیار بی نقصی است زیرا در هر دو طرف شیت در یک زمان چاپ صورت می گیرد در این روش دو عدد سیلندر برای هر رنگ وجود دارد و این امکان را می دهد که در هر دو قسمت چاپ صورت می گیرد

blanket to steel : این روش چاپ شبیه شیت چاپ افست است به جزء اینکه فشار بر صفحه و سیلندر بسیار دقیق است .

یک روش دیگر چاپ key less offset است که پایه و اساس آن بر استفاده از جوهر تازه برای هر دورچاپ است این روش برای چاپ رو مه بسیار مناسب است .

dry offset print: این مرحله از چاپ که برای پختن ف با دستگاه پخت مواد پلیمری استفاده می شود بسیار شبیه به صفحهلتر پرس است ولی بر خلاف لت رس که جوهر به طور مستقیم از صفحه به صفحه لایه انتقال می یابد در افست جوهر به سطح لاستیکی انتقال پیدا می کند قبل از اینکه به لایه انتقال پیدا کند این روش برای چاپ روی اجسام سخت و محکم پلاستیکی مثل سطل، وان، گلدان استفاده می شود

صفحه ایی که برای چاپ افست استفاده می شود باریک، قابل انعطاف و معمولا بزرگتر از سایز چاپ شده است. در چاپ افست دو نوع صفحه وجود دارد :

1)صفحه ف ی: معمولا آلمینیوم و گاهی اوقات با چند ف ، کاغذ یا پلاستیک ساخته شده

2)صفحه پلی استر: در این صفحه می توان از آلمینیوم برای فرمت های کوچکتر استفاده کرد و خیلی ارزان تر است

چاپ افست (لیتوگرافی افست) معمول ترین و اقتصادی ترین چاپی است که از سال 1950 شروع به کار کرد .

تعادل آب و روغن نقش بسیار مهمی در چاپ افست دارد اگر آب و روغن تعادل کافی را نداشته باشند اپراتورچاپ با مشکلات بسیار زیادی در پایان کار چاپ مواجه خواهد شد این مشکلات می تواند اب شدن چاپ و در بدترین حا لت خشک نشدن کاغذ چاپ و نا مناسب بودن برای تحویل به مشتری را به دنبال خواهد داشت.

چاپ افست و دیجیتال هر دو جزء روش های مفید در چاپ هستند و هر کدام سود و منفعت خاص خود را دارند از قبیل :

1) با کیفیت بسیار بالا با هزینه بسیار کم

2) هر اندازه که می خواهید می توانید چاپ کنید

3) نمونه متنوع و مختلفی از کاغذ قابل چاپ است

4) سفارش های خاص جوهر مثل متالیک و...در دسترس است

5) کیفیت بالای چاپ با جزئیات بیشتر و رنگ های ماندگار

برچسب ها : چاپ افست - صفحه ,افست ,جوهر ,انتقال ,سیلندر ,کاغذ ,خاطر اینکه ,انتقال پیدا ,سیلندر افست ,اندازه جوهر ,لایه انتقال

هدرست هواپیما

هدرست هواپیمایی و تأثیر هدرست سفارشی در برندسازی

در جهانی که روش تبلیغات با سرعت قدیمی، یکنواخت وخسته کننده می شود بعد از مدتی خیلی از تبلیغات ها ابت و پیش پا افتاده به نظر می آید از این رو تبلیغات صحیح و جذاب یکی از ابزارهایی است که سود دهی محصول را افزایش می دهد. اکنون زمان سود دهی و استفاده از جدیدترین و هیجان انگیزترین محصولات تبلیغاتی در بازار است.

کاور یا هدرست ماشین وهواپیما یکی از جالب ترین و راحت ترین راه برای نمایش دادن در بازارکار وتجارت محسوب می شود (شما می توانید اسم یا لوگوی شرکت یا سمبلی از کار خودتان را روی هدرست چاپ کنید) این هدرست از موادی با پوشش پلاستیکی کش دار با کیفیت بسیار بالا تولید می شودو به راحتی به وسیله مورد نظر شما وصل می گردد با این مزیت که برند و اطلاعات شرکت شما را به صورت کاملاً بی نقص به نمایش می گذارد.

هدرست یکی از قدیمی ترین روش هایی بوده که مردم برای تجسم و تصویر سازی برند خودشان انجام می دادند هم چنین هدرست فرم کار شمارابا چاپی که روی آن انجام می دهید برای مشتری به تصویر می کشد، تقریباَ برای اکثر پروازهای تبلیغاتی و خصوصی هدرست استفاده می شود. هدرست در سایز های مختلف و رنگ های متنوع به صورت سفارشی با هر تصویر و متنی قابل چاپ است. این کاورها بسیار راحت است و یک جزء قابل دسترس برای هواپیماهاست و شکل و ظاهرهواپیما را بسیار زیبا و لو جلوه می دهد.


چاپ و تولید هدرست

کاور یا هدرست از جنس پارچه یا الیاف بافته نشده یا همان non-wouen است که صندلی ها را پوشش می دهد و اغلب در پشت صندلی قرار می گیرد. این الیاف ترجیحاَ به صورت اوریب و به صورت قابل ملاحظه ایی موازی یکدیگر هستند. سایز هدرست باید حداقل 700mm باشد وپهنای آن زیر 372mm باشد و عرض جانبی (افقی) آن 65mm و قسمت بالایی هدرست نباید کمتراز 254mm باشد.

در کل هدرست وسیله ای است که به طور قابل ملاحظه ای از سر, گردن و شانه های مسافران برای جلوگیری از ضربه محافظت می کند به همین دلیل خیلی ها معتقدند هدرست ریسک ضربه به سر و گردن و شانه ها را تا حدود بسیار زیادی کاهش می دهد به همین منظور به هدرست ضد ضربه گفته می شود.

برچسب ها : هدرست هواپیما - هدرست ,قابل ,صورت ,ضربه ,تبلیغات ,تصویر ,هدرست هواپیما ,قابل ملاحظه

طراحی وب سایت

چگونه یک وب سایت خوب طراحی کنیم؟


این آموزش ها برای طراحی وب سایت به شما گفته خواهد شد و قصد آن این است که این فرآیند را پله پله از ابتدا توضیح دهد در این مرحله فرضیه های متعددی وجود دارد اکنون به چند عامل مهم برای طراحی یک سایت اشاره می کنیم.

طراحی وب سایت استاندارد و خوب

1) انتخاب نامی مناسب و بیاد ماندنی
نامی از حوزه ی کاریتان که می خواهید درهاست و دامین با آن نام شناخته شوید را انتخاب کنید.

2) انتخاب یک سایت و در خواست اعتبار
زمانی که شما در سایت خودتان مطلب و نوشته ای می گذارید همه افراد در دنیا قادر به متصل شدن به سایت شما خواهند شد و می توانند آن صفحات و اطلاعات را ببینند.

3) طراحی یک وب سایت
بعد از انتخاب دامین و هاست مرحله بعدی طراحی یک وب سایت مخصوص خودتان است. یکی از راه های استفاده از وب سایت ویرایش است ویرایش سایت یعنی تنظیم و تصحیح وب سایت شما، این ویرایش اجازه می دهد سایت شما قابل دیدن شود بدون اینکه زحمت زیادی از نظر جزئیات تکنیکی متحمل شوید.

4)تست وب سایت
شما می توانید از طریق نرم افزار های کروم، فایر فا ، سافاری وا پلورر سایت خود را تست کنید.

از این رو چیزی که در اولین صفحه از وب سایت خود می نویسید بدون شک یکی از مهم ترین صفحات وب سایت شما خواهد بود برای خیلی از شرکت ها صفحه یا متن اولیه سایت، ورودی اصلی آن محسوب می شود. زیبایی یک وب سایت از ذهن خلاق شروع می شود و مطمئنا همه صفحات آن بی نقص و کامل نیستند وقتی بیننده صفحه شما را می بیند باید جذ ت لازم و اطلاعات کافی و دقیق را داشته باشد که مطلب را در سایت نگه دارد.

رنگ، فونت و فضای صفحه ازعواملی هستند که صفحه شما را متفاوت خواهد کرد و باید هر چند وقت یک بار صفحه وع های سایت تغییر کند و به روز شود.

مواردی که وب سایت شما را بی نقص می کند:

1) به طور واضح و شفاف جواب بیننده سایت را بدهد.

2) بیننده سایت را به هدف مورد نظر خود برساند.

3) بیننده بتواند از سایت شما به صورت بهینه استفاده کند.

طراحی وب سایت استاندارد و خوب
برچسب ها : طراحی وب سایت - سایت ,صفحه ,طراحی ,بیننده ,ویرایش ,بیننده سایت

بسته بندی برنج

برنج طلای بی رقیب

برنج یکی از مهم ترین غلات برای تغذیه انسان است که با مصرف کالری بالا بیش از 1/5، کالری مصرفی بدن انسان را تامین می کند. این دانه غلات به صورت گسترده و مقدار زیاد در دنیا مخصوصا در منطقه آسیا مصرف بالایی دارد و براساس اطلاعات faostat در سال 2012 برنج سومین کالای کشاورزی در تولیدات محصولات جهانی بعد از نیشکر و ذرت می باشد.
برنج وحشی اولین با ر در استرالیا کشت شد و از نظر ژنیتیکی شواهد نشان می دهد که برنج طول عمر 8200 تا 13500 ساله دارد. رودخانه به نام پرل در ناحیه ای از چین وجود دارد که باستان شناسان با شواهد نشان می دهند که اصل برنج از رود خانه یانگ سته در چین به وجود آمده است در واقع برنج از شرق آسیا و آسیای جنوبی گسترش پیدا کرد و بعد از آن به اروپا و از غرب آسیا به معرفی شد.

برنج دانه یا گیاه خاصی است که به oryza iva و oryza iva معروف است برنج می تواند در هر سایز، اندازه و شکل و رنگی باشد برنج دارای تنوع زیادی است و در مناطق متفاوت برنج های مختلفی دیده می شود، مثلا در شرق دور اسپانیا تفاوت در نازک یا کلفت بودن برنج است.

برنج یک گیاه تک لپه ای است که به صورت سالیانه کشت می شود و اغلب در مناطق گرمسیری و به صورت همیشگی تولید می شود و بیش از سی سال عمر می کند دانه برنج می تواند 1 تا 1/8cm بلندی داشته باشد و بستگی به تنوع و حاصل خیزی خاک دارد دانه برنج می تواند برگ های بلند و باریک 50-100 و2-2/5 سانتی متری داشته باشد و کوچکترین باد گرده افشان می تواند طول این شاخه را به 30-50cm بلند کند این گیاه خوردنی بین 5-12 سانت بلندی و 2-3 سانت ضخامت دارد .

کشت برنج در کشور یا مناطقی که هزینه پرداخت به کارگر ارزان است و باران و آب فراوان دارد به خوبی انجام می گیرد برنج می تواند در هر جایی که مناسب باشد کشت شود مثل تپه ها و کوهپایه ها و هر جایی که سیستم آبرسانی کاملا در دسترس و کافی باشد معمولا این امکانات در آسیا و قسمتی از آفریقا به صورت گسترده وجود دارد.


کیسه برنج

روش سنتی کاشت برنج آب دادن به دانه برنج در زمان یا پس از جوانه زدن آن می باشد، این روش ساده احتیاج به سیستم آب رسانی دارد ولی کاهش رشد برنج زمانی اتفاق می افتد که این شاخه تنومند توسط آفت و ات گرفتار گردد و مانع از رشد این گیاه شود در صورتیکه سیل یا باران شدید برای کشت برنج ضروری نیست.

اولین استفاده برنج در انگلستان در اواسط قرن 13 بوده است کلمه برنج از کلمه فرانسوی ris که از ایتالیایی riso و لاتین oriza گرفته شده است . تنوع دانه برنج به دانه بلند، متوسط و کوتاه طبقه بندی می شود. دانه برنج بلند بعد از پختن بسیار سالم تر و تازه تر به نظر می رسد و دانه های متوسط پس از طبخ تقریبا چسبنده است از دانه های متوسط برای کارهای شیرینی پزی استفاده می شود و در بعضی غذاهای ایتالیایی و اسپانیایی از این دانه های متوسط استفاده می شود برخی از تنوع برنج های بلند که درصد آمیلوپکتین زیاد دارند به برنج های چسبنده معروف هستند که معمولا به صورت بخا ز استفاده می شوند و از این نوع برنج برای پختن سوشی هم استفاده می شود این چسبندگی اجازه می دهد که برنج شکل غذا را به خود بگیرد و از هم نپاشد و برنج های کوتاه برای پودینگ استفاده می شود و معمولا برای افزایش ترد شدن غذا از آرد برنج هم استفاده می شود .

برنج اغلب پس از شستشو بلند می شود و به اصطلاح قد می کشد و نشاسته برنج با شستشو زیاد از بین می رود و مواد مغزی و ویتامین ها و مواد معدنی خود را از دست می دهد. برنج اگر زیاد در آب بماند و خیس بخورد زمان پخت را کوتاه می کند و کمتر به درجه حرارت بالا احتیاج دارد و کمتر چسبندگی خواهد داشت.

تحقیقات سازمان ملل در سال بین المللی برنج نشان داده که برنج قهوه ای در آب گرم برای 20 ساعت برای تحریک جوانه زنی احتیاج به خیس خوردن دارد به این مرحله ، جوانه زنی برنج قهوه ای گفته می شود که در آن آنزیم ها فعال می شوند و آمینو اسید افزایش پیدا می کند و ارزش غذایی برنج قهوه ای را افزایش می دهد. برنج در آب جوش یا بخار پخته می شود و در زمان پخت آب را به خودش جذب می کند با این روش جذب برنج ممکن است به درجه حرارت آبی که در حال جوش است برسد آماده برنج با روش سریع جوش مطلوب نیست به خاطر اینکه تمام مواد مفید برنج از بین می رود و دور انداخته می شود گاهی اوقات برنج قبل از جوش آمدن به سرعت در روغن پخته می شود این باعث می شود که برنج کمتر چسبنده شود و به این روش پخت در ایران ،افغانستان ، هند و پا تان پلو گفته می شود. در عربستان برنج جزء ج ناپذیر بشقاب مرغ و گوشت می باشد در بعضی از مناطق مثل طبرستان برای پخت نان هم از آرد برنج استفاده می شود.

برنج یکی از وعده های اصلی تقریبا 1/2 جمعیت جهان است و وعده غذایی 17 کشور در آسیا و اقیانوسیه و 9 کشور در شمال و جنوب و 8 کشور در آفریقاست. برنج 20 درصد کل انرژی وعده های غذایی را تامین می کند در حالی که گندم 19 درصد و ذرت 5 درصد را به خود اختصاص داده است. ارزش مواد مغذی برنج بر پایه و اساس عواملی است و بستگی به نژاد برنج دارد و انواع برنج قهوه ای، سفید، قرمز، سیاه که هر کدام به شکل متفاوت در جهان وجود دارد که بستگی به حاصلخیزی خاک متفاوت است و رشد می کند و هر کدام روش متفاوتی برای آماده سازی قبل از مصرف دارند.

یک مقایسه گویا بین برنج سفید و برنج قهوه ای از نظر کیفیت پروتئین، مواد معدنی، ویتامین و کربوهیدرات و چربی است ولی با همه این ها یک منبع غذایی کامل نمی باشد در این دو نوع برنج محتوای فیبر متفاوت است.

این دانه محصولی است برای زندگی که باید رشد کند و برداشت شود و مرحله ایی درست را طی کند و برنج یک گیاه بوده که خاک آن باید از نظر فیزیکی کاملا مناسب باشد برای رشد این محصول خاک باید از نظر جنس و حاصلخیزی از درجه بالایی برخوردار باشد پیوند زدن یکی از مشهورترین تکنیک هایی است که در آسیا برای کشت برنج وجود دارد.


بسته بندی برنج

برداشت مرحله جمع آوری برنج از زمین است که بستگی به تنوع محصول برنج بعد از 105 تا 150 روز بعد از کاشت محصول برداشت می شود روش برداشت خوب روشی است که در نهایت درست و کمترین و از بین رفتگی برنج را شامل شود.

برداشت می تواند دستی یا ماشینی باشد:

1)روش دستی: شایع ترین روش در آسیاست که شامل ب دانه برنج با ابزار دست یا با داس و چاقو است این نوع برداشت بستگی به نیروی کار ماهر دارد و بین 40 تا 80 ساعت برای هر تار زمان می برد.

2)روش ماشینی: ماشین درو یا کمباین برای برداشت استفاده می شود و به دنبال برداشت برنج باید دانه از ساقه جدا شود و کاملا تمیز باشد ولی به دلیل هزینه بالا خیلی رایج نیست.

منبع:کیسه برنج

برچسب ها : بسته بندی برنج - برنج ,دانه ,استفاده ,برداشت ,تواند ,آسیا ,دانه برنج ,وجود دارد ,ساعت برای ,برنج قهوه ,درجه حرارت

هدایای تبلیغاتی

تبلیغاتی با کمترین هزینه و اثرگذاری بالا

اولین پیدایش و تولید هدایای تبلیغاتی در بوده است که مربوط به جشن انتخابات جرج واشنگتن در سال1789 می باشد در اوایل قرن 19 هدایای تبلیغاتی مثل خط کش، تقویم، ابزار و وسایل چوبی رایج بوده است ولی هیچ سازمانی تا آن زمان برای خلق یا ایجاد یک تبلیغات گسترده در مورد هدایای تبلیغاتی وجود نداشت.

جاسپرمیک نقاش اهل کوشوکتون اهایو است او زمانی تصور کرد می تواند مبتکروبنیانگذار این صنعت باشد که توانست یک فروشگاه کفش فروشی درشهر خودش را متقاعد کند به تولید بسته های نقاشی شده برای نگهداری کتاب برای مدارس محلی به اسم آن فروشگاه کفش که یک نوع تبلیغات برای کفش فروشی محسوب می شد. هنری بیچ به همراه آقای میک ازاین ایده استفاده د و شروع به فروش بک های تبلیغاتی و تقویم، پیش بند، کلاه د.

در سال 1904 دوازده تولیدکننده هدایای تبلیغاتی تصمیم گرفتند با همدیگر اولین انجمن فروش این محصولات را راه اندازی کنند این سازمان اکنون به عنوان انجمن بین المللی تولید هدایای تبلیغاتی یا ppai معروف است که اخیرا بیش از 10000 عضو در دنیا دارد.

ppai نشان داد که صنعت محصولات و هدایای تبلیغاتی دارای بیش از 22000 تبلیغ کننده و تقریبا 48000 تولید کننده است سال1950 درانگلستان و ایرلند صنعت هدایای تبلیغاتی به صورت یک شرکت به طور رسمی پدیدار شد و قبل از اینکه این شرکت به تولید این کیفیت ها اقدام کند هیچ صنعتی در تولید هدایای تبلیغاتی وجود نداشت اولین و حقیقی ترین انفجار در رشد هدایای تبلیغاتی در سال 1970 بوده است دراین زمان شرکت ها تشخیص دادند که سود بدست آمده از محصولا تشان بوسیله تبلیغات برند محصول و لوگوی خاص چندین برابر شده است .

در و انگلستان و ایرلند شرکت ها و بنگاه یدهای خود را از طریق کمپانی و هدایای تبلیغاتی یداری می کنند و در کانادا و این تبلیغات را به نام مشاوره تجاری یا تبلیغات کالای تبلیغاتی می شناسند. کالای تبلیغاتی با این تعریف مثل لوگوی یک شرکت، اسم شرکت و یا یک پیغام خاصی که فقط مربرط به آن شرکت است شناخته می شوند.

منافع و سود های متنوعی برای سرمایه گذاری در هدایای تبلیغاتی وجود دارد که مهم ترین آن :

خلاقیت در تاثیر گذاری: اولین و مهم ترین سود آن نگهداری و حفاظت از این کالاهاست با این کالاهای تبلیغاتی شما یک چیز با دوام وسودمند بدست می آورید دریافت کنندگان این کالاها برای مدت زمان زیادی از آن استفاده می کنند مثل لوگو و شکل برند شرکت شما روی هدایای تبلیغاتی برای همیشه ماندگار خواهد بود و به یاد خواهند داشت و همینطور کجا و چطور آن را دریافت کرده اند در نتیجه حفاظت و نگهداری نام شرکت شما و یا برند آن در ذهن ما خواهد ماند .

دادن یک نمونه مجانی بهترین راه و استراتژی است که شما اقدام به جا انداختن یک کالا در بازار و شروع فروش آن در بازار داشته باشید این کار بسیار تاثیر گذاری است که مردم با آن ارتباط برقرار می کنند و به طور ذاتی حس کنجکاوی مشتری را بر می انگیزد .

معروف ترین هدایای تبلیغاتی معمولا خ ر، دفترچه یادداشت، یادداشت های پشت چسب دار و شاپینگ بگ است و از قیمت بسیار پایین تا قیمت بالا و لو آن وجود دارد .

هدایای تبلیغاتی برای دلایل مختلف استفاده می شود که شامل :

1)برای کارمندان به عنوان مثال از خ ر و یادداشت در مراسم و جلسه ها

2)برای هدیه به مشتریان

3)به عنوان پاداش یا جایزه و یا بخشش

4) برای تبلیغات در نمایشگاه ها و ابزاری در کنفرانس ها

5)به عنوان کالا و جنس مجانی به مردم

کالاهای تبلیغاتی می تواند کمک کند مشتریان جدید به شما بپیوندند این روش قابل انعطاف برای هدایای تبلیغاتی می تواند تجارت بسیار پرسود و پرمنفعتی باشد.

تبلیغات یکی از جذاب ترین روش برای نشان دادن برند شما با قیمت مناسب است که می تواند تبلیغات با قیمت پایین باشد و یا در سایز های کوچک، متوسط و هر دو این ها با سود بالا منفعت فراوانی دارند وقتی شما یک هدیه تبلیغاتی را به ی می بخشید شما نه تنها کالای مورد نظر خود را در معرض نمایش قرار می دهید بلکه حتی مردم با شما در ارتباط خواهند بود بخشیدن کالای تبلیغاتی می تواند کمک کند به سازمان شما برای تولید یا خلق محصول جدید و پاداش دادن به مشتریان به وسیله یک برند مطرح می تواند کمک کند که آنها احساس با ارزش بودن داشته باشند و از آن طرف برند شرکت شما را به برند مثبت تبدیل می کند و هیجان و وفاداری خاصی به شرکت شما باز خواهد گشت .

اگر شما می خواهید یک شرکت خلاق از هدایای تبلیغاتی داشته باشید :

1)کلمه ی هدیه مجانی یا اشانتیون به اندازه کافی برای جلب نظر مشتری هیجان انگیز خواهند بود

2)اگر شما چیزی به مشتری خود بدهید که برای او سودمند باشد مشتری شما او را حتما دوست خواهد داشت

به طور کلی می توان گفت هدایای تبلیغاتی یک مدلی از بخشش است که به ساختن تصویری از شرکت شما در ذهن مشتری کمک می کند و همچنین این کار را می توان در موقعیت یا فرصت مناسبی در نمایشگاه و یا فروش اجناس شرکت و یا در کنفرانس ها انجام داد .

هدایای تبلیغاتی با هزینه پایین

لوگوی شرکت یا جزئیات دیگر یک شرکت می تواند ایده بسیار خوبی بر روی کالای تبلیغاتی باشد از این رو تبلیغات از طریق تبلیغات دامنه گسترده ایی از سود و منفعت را به دنبال دارد و سود این کالا های تبلیغاتی و پوشاک از فروشگاه های آنلاین بیشتر است و بازگشت مشتری از سمت هدایای تبلیغاتی بسیار گسترده تر از تبلیغ به صورت عادی می باشد به این دلیل تقریبا همه صاحبان بازار رقابت برای موفق بودن می خواهند پیشنهاداتی برای قدردانی از مشتریان به عنوان هدیه پرداخت کنند .

اکثر این شرکت ها ترجیح می دهند که کالاهای تبلیغاتی را به صورت آنلاین یداری کنند تا زمانی که اجازه می دهد به آنها که مقایسه کنند و قیمت آن را از سایت های متنوع دیگربگیرند و امکان دسترسی آسان مشتریان به این محصولات یک راه دیگر برای ید این کالا های تبلیغاتی است.

منبع: چاپ هدایای تبلیغاتی با برند شما

برچسب ها : هدایای تبلیغاتی - شرکت ,تبلیغاتی ,هدایای ,تبلیغات ,برند ,تواند ,هدایای تبلیغاتی ,کالای تبلیغاتی ,تبلیغاتی وجود ,برند شرکت ,وجود نداشت

چگونه یک کارت ویزیت بیاد ماندنی مهیا کنیم؟

برند خود را منحصر به فرد کنید!

ساختن یک کارت ویزیت متفاوت و عالی راهی کلیدی است تا مشتری برند شما را به خاطر بسپارد.

با کیفیت بودن، منحصر به فرد بودن، به رخ کشیدن مزیت های خود، حرفه ای بودن در ب و کارتان و داشتن ایده های خلاقانه را در کارت ویزیت خود به نمایش بگذارید.

در 5 مرحله به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین کارت ویزیت را برای ب و کارتان آماده کنید.

1- شدیداً از درج اطلاعات غیر ضروری در کارت ویزیت اجتناب کنید.

طراحی گرافیک

اگر این اولین کارت ویزیت برای ب و کارتان می باشد باید توضیحاتی مربوط به نقاط قوت خود به مشتریان و مخاطبان خود ارائه کنید.

کارت ویزیت شما نیازی به عجیب و غریب بودن ندارد، با این کار ذهن مخاطب خود را مشوش نکنید.

اطلاعات و اِلمان های غیر ضروری طراحی را تا حد ممکن از کارت ویزیت حذف کنید. با کارت ویزیت خود مستقیماً نشان دهید که چقدر می توانید در کارتان خلاق، دقیق و پیشرو باشید.

2- ساده بودن را مبنا قرار دهید.

طراحی کارت ویزیت

هدف اصلی کارت ویزیت شما در اختیار قرار دادن راه های ارتباطی مشتری با برندتان می باشد.

اطلاعات شخصی خود را به کارت ویزیت اضافه کنید. (مخصوصاً اگر می خواهید خودتان به شخصه با مشتری در ارتباط باشید) ولی از قرار دادن هر گونه اطلاعات اضافی اجتناب کنید. به صورت مختصر نام، سِمَت، تخصص، مکان و اطلاعات تماس خود را بنویسید. برای برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه و مشتریان فعلی ب و کارتان همین حد از آگاهی کافی و به اندازه می باشد.

3- بهترین نوع حروف را برای نوشته هایتان برگزینید.
فونت

نوع نوشته هایتان نقش بسیار حیاتی در طراحی کلی کارت شما دارد. در مورد کارت ویزیت، گاهی نوع فونت ها بیشترین توجه را جلب می کند.

انتخاب یک فونت خوب کمک به سزایی برای رسیدن به نتیجه مطلوب شما خواهد کرد. برگزیدن فونت های ساده همیشه از بهترین گزینه های پیش رویتان می باشد. از انتخاب فونت های بی قاعده، عجیب و غریب و ناموزون خودداری کنید.

4- رنگ مناسب انتخاب کنید.

کارت ویزیت ساده

رنگ را حتماً بر اساس قاعده انتخاب کنید. از انتخاب رنگ های تیره و ادغام رنگ های غیر هم خانواده اجتناب کنید. رنگ های غیر هم خانواده هارمونی رنگی و تناسب رنگ کارت ویزیت زیبای شما را از بین خواهد برد. استفاده بیش از 2 یا نهایتاً 3 رنگ از یک گروه رنگی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

اگر می خواهید تمام کارت ویزیت شما رنگی باشد می توانید از یک نقش کلی در تمام کار یا قسمتی از زمینه کارتان استفاده کنید.

5- به جزئیات کارت ویزیت بسیار دقت کنید.

کارت ویزیت خلاقانه

کارت ویزیت های ضخیم به مراتب بهتر از نمونه ی نازک آن می باشد. همچنین از دوام بیشتری نیز برخوردار هستند. کاغذهای طرح دار هم یکی از گزینه های عالی پیش رویتان است. چاپ برجسته می تواند شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند.
(برای مثال محصول کارت لمینت برجسته)

زمانی که اولین کارت ویزیت ب و کارتان را طراحی می کنید بسیار مهم است که به جزئیات به صورت تمام و کمال توجه داشته باشید و تا قبل از مرحله چاپ، جزئیات متن و طرح را بارها و بارها با دقت زیاد بررسی کنید.

کارت ویزیت

منبع: طراحی و چاپ کارت ویزیت با قیمت مناسب

برچسب ها : چگونه یک کارت ویزیت بیاد ماندنی مهیا کنیم؟ - کارت ,ویزیت ,کارتان ,اطلاعات ,تمام ,رنگی ,کارت ویزیت ,انتخاب کنید ,اجتناب کنید ,نوشته هایتان

تبلیغاتی

تبلیغاتی؛ هدیه مجانی

آیا تا به حال یک تبلیغاتی جالب دیده اید؟ تمام های تبلیغاتی که دراینترنت دیده ایم بسیار جالب هستند ولی ممکن است همه آن مدل ها را در دست یداران های دستی ندیده باشیم . حالا سوال اینجا مطرح می شود که هدف از این های تبلیغاتی چیست؟ جواب این سوال را بر عهده مشتری می گذاریم چون او باید نظر دهد که هدف اش از ید این ها چیست؟ ولی نظر ما این است که شرکت های تولید کننده های تبلیغاتی بسیار خلاق هستند و می توانند چیزی را تولید کنند که چشم بیننده و مشتری را به خود جلب کند و این کار تنها از طریق تبلیغات می تواند موفق باشد به همین دلیل در درجه اول باید از تبلیغات چیزی بدانیم .

آگهی یا تبلیغات چیست؟

تبلیغات یک شکل کلی از بازاری و ارتباط است که برای ترویج یا فروش چیزی استفاده می شود و معمولا یک تبلیغات جزیی از فروش است تبلیغاتی که از طریق ت انجام می شود سیاست های خاص خودش را دارد و به پروپاگانا یا تبلیغات تیمعروف است .

در زبان لاتین تبلیغات یا (advertise ) به معنی به سمت خود است یعنی بازگشت تمام سود حاصل از فروش یک کالا که توسط تبلیغات برای شرکت به وجود آمده است هدف از تبلیغات اطمینان سهامداران یا شرکای یک شرکت از دوام و مطلوبیت کافی از جنس را نشان می دهد معمولا این پیام تبلیغات توسط اسپانسر در اینترنت، رو مه، تلویزیون، رادیو یا توسط میل و یا با رسانه های جدید مثل وب سایت، پیامک داده می شود .

تبلیغات تجاری معمولا تولید یا جنس کالا را در مصرف افزایش می دهد

هدف تبلیغات :

تبلیغات اولین قدم برای آینده نگری و ارائه یک محصول خوب برای مصرف کننده و فروشنده است و هدف از تبلیغ این است که ذهن و تفکر مشتری را به سمتی ببرد که محصول تبلیغ شده از نظر کیفیت و سرویس بهترین محصول است و تصویر و شکل آن برند و شرکت را در چشم مشتری ارزشمند جلوه دهد.

تعداد زیادی محصولات برای تبلیغات وجود دارد که فروش شرکت و کمپانی شما را افزایش می دهد نمونه هایی از قبیل ساعت، خ ر، و های تبلیغاتی و...

یکی از محصولات تبلیغاتی که می توان آن را جزء کالاهای تبلیغاتی قرار داد های تبلبغاتی هستند که به tote bagمعروف است این های تبلیغاتی قابل انعطاف به عنوان مارک یا برند خاص برای اموری مثل امور خیریه ، در تجارت آنلاین یا برای کارهای ده فروشی از این های تبلیغاتی استفاده می شود و دارای این مزیت است که می توان مارک یا لوگوی مورد نظر سازمان یا شرکتی که روی آن چاپ کرد.

 تبلیغاتی


های تبلیغاتی
به عنوان یک کالای تبلیغاتی سود آور بسیار مورد استفاده قرار می گیرد وبرای رسیدن به هدف و پیشرفت شرکت و تجارت شما بسیار سودمند است و می تواند سود و درآمد شما را بالا ببرد و چون قابل حمل در همه جا است مخاطبان زیادی را به خود جلب می کند.

1) یکی از دلایل ترویج و تبلیغ ما و برند شما از طریق تبلیغاتی این است که همه ما هدیه مجانی را دوست داریم به همین دلیل دریافت تبلیغاتی مجانی از طرف فروشنده برای مشتری بسیا جذاب خواهد بود

2) سطح آگاهی مردم را از آن برند تجاری بالا می برد، وقتی مردم تبلیغی از یک برند را بر روی تبلیغاتی می بینند کنجکاو می شوند که این چیست؟ چه کاری انجام می دهد؟ مربوط به جه شرکتی است؟ چه چیزهایی تولید می کند؟

3) اگر تبلیغاتی طراحی جالب و جدیدی داشته باشد در واقع کمک به ایجاد و خلق اسپانسرهای جدید می کند و همچنین اگر از کیفیت و جنس خوبی برخوردار باشد مشتری می تواند تبلیغاتی را چندین بار استفاده کند و نسبت به محصول شما اطمینان پیدا می کند.

4) تبلیغ از طریق تبلیغاتی بی نظیر و به یاد ماندنی است و به عنوان ترویج یک محصول می تواند یک ایده بسیار مفید برای قدر دانی از مشتری باشد به خاطر اینکه مشتری بابت دریافت آن پولی پرداخت نمی کند در ذهن او ماندگار خواهد ماند .

5) تبلیغاتی از جنس کنواس است و از نظر اقتصادی اگراین ها ی تبلیغاتی در تیراژ بالا سفارش داده شود روی قیمت و هزینه بسیار موثر است استفاده از تبلیغاتی و لوگوی یک برند بر روی نایلون ید شما یک راه بسیار موثر برای تبلیغات مجانی است و هر ی تبیلغاتی شما را حمل می کند به طریقی شاید بدون اینکه خود او بداند لوگو و برند شما را تبلیغ می کند و با این کار آن برند یا لوگو در ذهن مشتری یا هر دیگری که آن را ببیند می ماند.


 تبلیغاتی

مواردی که شما می توانید لوگو یا برند محصول خود را با استفاده از تبلیغات مجانی تبلیغ کنید از قبیل:

1) لوگوی محصول یا برند تجارت خود را خیلی لو و زیبا طراحی کنید.

2) این برند به طور اختصاصی نشان دهنده شرکت شما است .

3) تبلیغات را برای جلب مشتری مجدد انجام دهد .

برای یک تبلیغات موفق بر روی تبلیغاتی چه ملاک هایی لازم است؟

1) باید مطمئن باشید که این تبلیغ بر روی یک استراتژی خاص با موقعیت تجاری و بازرگانی شما باشد.

2) با یک پیام یا یک جمله کوچک بتواند با مشتری ارتباط برقرار کند .

3)یک استایل و شکل دوست داشتنی داشته باشد .

4)برای تبلیغات روی تبلیغاتی یک برند کاملا معتبری آن را ارزشمند نشان می دهد.

5)کاملا مطمئن باشید که تبلیغ ح رقابتی داشته باشد.

6) تبلیغ باید کاملا حرفه ای باشد.

7)تبلیغات نشان دهنده صداقت محصول تجاری شماست.

تبلیغاتی نه تنها یک کالای کاربردی است بلکه به هر جایی قابل حمل است و پیام شما به طور گسترده قابل دیدن است البته در اینترنت اقلام گسترده ایی از دستی از مدل های سنتی تا امروزی و مدرن تا مدل کاغذی وجود دارد از این رو با هر نوع قیمت و هزینه ایی این امکان وجود دارد که شما تبلیغاتی بسیار جذ به دست مشتری برسانید.

منبع: چاپ و تولید تبلیغاتی

برچسب ها : تبلیغاتی - مشتری ,تبلیغاتی ,تبلیغ ,برند ,تبلیغات ,شرکت ,داشته باشد ,مطمئن باشید ,وجود دارد ,تبلیغات مجانی ,بسیار موثر

چاپ دیجیتال

صنعت چاپ و چاپ دیجیتال

تاریخچه چاپ بر می گردد به زمان های خیلی قبل که نسخه برداری از تصاویر به معنای کلیشه زدن، نقش زدن، کوبیدن بوده است و صنعت چاپ مرحله ای است برای تولید دوباره متن و تصاویر که از قالب و فرم های بزرگ استفاده می شود و قدیمی ترین و اولین کار چاپ در 220 میلادی از چین پدیدار گشته است. کاغذ یکی از مهم ترین مواد یا اقلام در صنعت چاپ است ولی معمولا چاپ بر روی ف ، پلاستیک، لباس و مواد ترکیبی هم وجود دارد.

اولین دستگاه مکانیکی پرس و چاپ در سال 1439 توسط "جوانس گوتنبرگ" اختراع شد این دستگاه زمانی که چاپ کتاب به طور گسترده تولید شد شروع به کار کرد و تفاوت آن با کتاب های قبلی در چاپ و ارزان تر بودن آن است به همین دلیل به طور میانگین در بین مردم در دسترس بود.

چاپ و پرس دیجیتال دنیای چاپ را با سرعت و کیفیت بالای چاپ که دارد کاملا تغییر داد تاریخچه چاپ دیجیتال به سال 1900 بر میگردد و با مقایسه با همه چاپ ها، چاپ دیجیتال پدیدار شد ولی چاپ دیجیتال با سرعت گسترش پیدا کرد و تبدیل به یکی از رایج ترین روش های چاپ برای هر دو زمینه تجارت و ب و کار شد و هم چنین کارهای انفرادی شد.

چاپ دیجیتال به طور رسمی در سال 1993 شروع به کار کرد و ایده اصلی چاپ دیجیتال با گسترش کامپیوتر شروع شد انقلاب چاپ دیجیتال تا حدی پیچیده بود ولی xerox (تولید ماشین فتوکپی و پرینت کامپیوتر جهانی) نقش بسیار مهمی در این تحول عظیم داشت. برع روش های دیگر چاپ، چاپ و پرس دیجیتال می تواند به طور متفاوت تری چاپ تصویر را در روی هر صفحه ای چاپ کند در حالیکه بقیه چاپ ها شامل پلیت است و می توان چندین بار از آنها استفاده کرد.

با دستگاه چاپ دیجیتال، تصاویر دیجیتالی در کامپیوتر قرار می گیرند که می توان آنها را به سطح های متنوع دیگری انتقال داد که شامل کاغذ عکاسی است برای چاپ دیجیتال از مرکب چاپ برای ماشین استفاده می شود مثل پاشیدن گسترده مرکب روی کاغذ و چاپ حرارتی.


چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال برای چاپ به اهرم و چرخ دنده و روغن احتیاج ندارد و برای تولید حداقل اتلاف ضایعات را در روش چاپ به همراه دارد از زمان ظهور چاپ دیجیتال چاپ راحتی با دنده و اهرم کمتر انجام می شود و هدف آن تلاش برای کامل چاپ بهتر و در زمان سریعتر است.

امروزه چاپ دیجیتال می تواند با شبکه ها ارتباط برقرار کند و تصویر از طریق کامپیوتر به این دستگاه ها انتقال داده شود و با تکنولوژی پیشرفته این روزها چاپ دیجیتال به طرز باور ن ی گسترش و بهره وری فراوانی در سال های آتی پیدا خواهد کرد. چاپ دیجیتال مراحل مکانیکی متعددی را که برای چاپ افست نیاز و احتیاج است را حذف می کند که شامل ساخت ، تنظیم رنگ، ساخت پلیت برای حلقه های جوهر (مرکب) است از این رو یکی از مزیت های چاپ دیجیتال این است که از ردیف اول تا آ شبیه هم هستند این چاپ در تعداد بسیار دقیق است و تغییرات و کمتری دارد به دلیل اینکه در زمان چاپ شدن به تعادل بین آب و جوهر احتیاج ندارد تکنولوژی در زمینه کیفیت چاپ در چاپ دیجیتال بسیار چشمگیر و پیشرفت کرده است.

از فواید چاپ دیجیتال چاپ با حجم کم و ارزان است در حالیکه هزینه هر واحد ممکن است بیشتر از چاپ افست باشد.

امروزه چاپ دیجیتال برای بالا بردن کیفیت کار هزینه خیلی نزدیک به چاپ افست دارد ولی هنوز این دو مدل چاپ نمی تواند از نظر تولید و کیفیت با هم رقابت کنند به همین دلیل چاپ دیجیتال در ردیف بالاتر قرار می گیرد.

print on demand یا(pod ) یعنی چاپ بر اساس تقاضا، که این تقاضا فقط از طریق چاپ دیجیتال ممکن است از طریق چاپ دیجیتال شما می توانید هر اندازه چاپ نیاز دارید تولید کنید و با سرعت به اجرا در آورید بدون اینکه شما نگران ذخیره یا رقابت در تولید آن باشید.

چاپ دیجیتال عموما بهترین انتخاب برای چاپ کمتر از 500 تا 1000 عدد است و چاپ افست بهترین انتخاب برای چاپ بیشتر از 500 تا 1000 عدد است و بیش از ده سال است که چاپ دیجیتال به عنوان یک صنعت برجسته چاپ شناخته شده است.

مترو(metro ) جزو اولین شرکت هایی بود که از چاپ دیجیتال با فرمت hp lndigo برای چاپ استفاده کرد ایندیگو بالاترین کیفیت چاپ راداشت در اکثر چاپ های دیجیتال از جوهر یا تونر استفاده می شود و یک چیز فوق العاده با تنوع داده های متفاوت چاپ می شود که دارای قابلیت و کیفیت چاپ است و نتیجه عالی برای مشتری دارد.

چاپ دیجیتال همان طور که گفتیم تولید دوباره تصاویر دیجیتالی است بر روی یک صفحه فیزیکی مثل کاغذ عکاسی یا ... و این کار کاملا با لیتوگرافی، فل وگرافی و لتر پرس متفاوت است و یکی از مزیت های چاپ دیجیتال نسبت به بقیه چاپ ها این است که در چاپ دیجیتال یک بار اسکن انجام می شود و از آن چندین بار کپی گرفته می شود یعنی ماشین فقط یک بار اطلاعات را از طریق اسکنر می گیرد و اطلاعات الکترونیکی را در حافظه نگه می دارد و این اجازه را به چاپ می دهد که چند بار از روی آن چاپ کند.


چاپ دیجیتال

سیر تکاملی یا انقلاب دیگری در ارسال الکترونیکی اطلاعات به طور غیر مستقیم داده شد که آن دور زدن با اسکنر بود .

امروزه پرینت یا چاپ دیجیتال بر اساس روشی غیر از روش لیتوگرافی انجام می شود و هدف از استفاده از آن این است که روش سریع تربا هزینه کمتر و ارزانتری دارد و هزینه و پلیت هم ندارد و سایز معمول چاپ دیجیتال 320*450 میلی متر و با تصویر معمول 308*430 میلی متر است و در چاپ دیجیتال از 4 رنگ استفاده می شود.

چاپ دیجیتال معمولا امروزه برای بروشور، کاتالوگ، جزوات، آگهی ها، خبر نامه، دعوت نامه استفاده می شود.

در کل چاپ دیجیتال مراحل مختلف از قبیل و پلیت چاپ سنتی را ازبین می برد و در وقت و زمان صرفه جویی می کنند و چاپ با کیفیتی هم تحویل مشتری می دهد.

منبع: چاپ دیجیتال تورنگ چاپ

برچسب ها : چاپ دیجیتال - دیجیتال ,استفاده ,دیجیتال ,تولید ,کیفیت ,زمان ,مزیت های چاپ ,بهترین انتخاب ,انتخاب برای ,احتیاج ندارد ,کاغذ عکاسی

کاغذ کاپ کیک

کاغذ و تولیدات وابسته (کاپ کیک)

کاغذ چیست؟ کاغذ یک ماده نازکی است که با پرس شدن الیاف مرطوب سلو و خمیر کاغذ نشات می گیرد و از چوب گرفته می شود و با خشک آنها در ردیف های قابل انعطاف به وجود می آید کاغذ یک ماده همه کاره است که از آن استفاده های زیادی مثل نوشتن، چاپ ، تمیز می شود و در تعداد زیادی از ساخت و سازهای صنعتی کاغذ کاربرد دارد .

کاغذ توسط یک باستان شناس در چین پدیدار شد و در اوایل قرن دوم میلادی در چین مرحله تولید خمیر کاغذ توسعه و گسترش پیدا کرد و دانش و روش استفاده کاغذ از آنجا شروع شد و تا قرون وسطی (در قرن13 میلادی) به خاورمیانه رسید. چین اولین تولید کننده خمیر کاغذ مدرن است و بعد از چین در رتبه دوم قرار دارد از این رو می توان گفت صنعت کاغذ یک صنعت جهانی است. کاغذ به عنوان تاثیر گذارترین جایگزین برای سیلک در کاربرد های مختلف به شمار می رود و کشور چین اولین صادرکننده کاغذ سیلک می باشد.

کاغذ مومی یا wax paper که به کاغذ پارافینی معروف است کاغذی است که کاملا خاصیت ضد رطوبتی دارد این عمل روغنی بودن کاغذ مومی بر اساس اینکه آن را نیمه شفاف و ضد رطوبتی می کند از خواص کاغذ مومی به شمار می رود در قرن 19 به صورت وسیعی این کاغذ های آغشته شده و تصفیه شده و دارای پوشش روغنی گسترش پیدا کرد و بیشتر استفاده آن برای بسته بندی اجناس و کالا ها بود هم چنین در سال 1851 بعضی از افراد کاغذ مومی را برای نگاتیوهای عکاسی استفاده می د. موم طبیعی به صورت گسترده ای جایگزین کاغذ مومی شد و کاربرد زیادی در آشپزی دارد ولی کاغذ مومی برای پخت و پز با درجه حرارت بالا پیشنهاد نمی شود چون به خاطر نازک بودن کاغذ مومی امکان تحریق وجود دارد و بیشتر به منظور نچسبیدن و راحت جدا شدن مواد از کاغذ و در انبارها برای بسته بندی میوه جات و در داخل قایق و کشتی به دلیل خاصیت ضد رطوبتی کاربرد دارد. در اوایل سال 1950 میلادی تا اواسط سال 1990 کارت های ورزشی به صورت بسته بندی از جنس کاغذ مومی بود و برای چسباندن پارچه ها و الگو برداری از قد و وزن برای دوزندگی و خیاطی استفاده می شد و با گرما دادن روی کاغذ مومی، کاغذ به لباس می چسبد و کار برش را راحت تر می کند.


کاغذ

در انگلستان به کاپ کیک fairy cake و در استرالیا به bun معروف است کاپ کیک یک طرح کوچکی از کیک است که برای شخص سرو می شود و در یک کاغذ کوچک یا کاغذ آلمینیوم کیک پخته می شود. اولین بار کاپ کیک در سال 1796 ترسیم شد در اوایل قرن 19 دو استفاده متفاوت از نام کاپ کیک می شد ولی امروزه نام کاپ کیک به کیکی گفته می شود که در ظرف های کاپ (فنجانی) پخته می شود .

سایز استاندارد کاپ ها در 3 اینچ یا 76 میلی متر قطر و 110 گرم است. خط های کاپ کیک از آلمینیوم یا فویل بسیار نازک ساخته می شود و بعضی از کاغذ های بزرگ خط های بسیار ضخیم تر دارد، بعضی از آشپزخانه ها از 2 یا 3 خط کاغذ به صورت تو درتو استفاده می کنند به این خط های کاپ کیک خط های کاغذی گفته می شود که در سایز های مختلفی است و اندازه این خط ها بین 27 تا 30 میلی متر می باشد ولی پایه و ح اصلی آن 20 میلی متر می باشد سایز استاندارد خط های کاپ کیک45 تا 53 میلی متر است و قطر پایه بین 30 تا 35 میلی متر است .

یکی از استفاده های کاغذ مومی در تهیه کاپ کیک می باشد که از پوشش بسیار نازکی از موم در هر طرف آن که قابلیت چسبندگی ندارد و کاملا روغنی می باشد و هزینه کمی هم دارد و برای بسته بندی کالاها و در مارکت ها از این کاغذ ها استفاده می کنند.

کاغذ کاپ کیک

در واقع کاغذ های پوستی مقاومتی در مقابل گرما ندارد بنابراین نباید در مایکروفر قرار داد چون کاغذ مومی خاصیت ذوب و مشتعل شدن دارند و یکی از خواص کاغذ مومی این است که مواد را بسیار تازه نگه می دارد و از نفوذ آب به داخل آن جلوگیری می کند در عین حال مسائل نگران کننده ای هم در مورد کاغذ مومی در محیط اطراف وجود دارد که کاغذ مومی به هیچ عنوان قابل تجزیه نیست و بدون تغییر در محیط زیست باقی می ماند و قابل تجزیه و تجزیه پذیر نیست .

موم ها درجه های متنوعی دارند از ترکیب های آلی که به اصطلاح آب گریز، قابل انعطاف، جامد و نزدیک به درجه حرارت محیط هستند این موم ها شامل آلکان ها و چربی هایی هستند که معمولا قدرت جذب بالای 40 درجه سانتی گراد را دارند . موم طبیعی انواع مختلفی دارد و توسط گیاهان و حیوانات به وجود می آید. موم یک ترکیب آلی و طبیعی است که از هیدروکربن تولید می شود ودارای ترکیبات پیچیده ای است که به صورت عمده در صنعت استفاده می شود و مهم ترین استفاده آن پلی اتیلن و موم پلی پروپلین است. در واقع همه ی این مدل کاغذ ها مثل کاغذ مومی، کاغذ پوستی ، کاغذ آشپزی، کاغذ روغنی به خاطر داشتن گریس و میزان بهداشت بالا و مقاوم بودن در برابر گرما و تنوع گسترده موارد استفاده بسیار زیادی دارند. از این رو کاپ کیک به تدریج پس از چند سال به یک صنعت تبدیل شد .

در پایان جنگ جهانی دوم در سال 1950 بود که کاغذ مومی محبوبیت چشم گیری در امریکا پیدا کرد و ن خانه دار بیشترین استقبال را از کاغذ مومی د. کاغذ مومی را به عنوان کاغذ نزدیک به سفید، نیمه شفاف و ضد رطوبت و با پوششی از پارافین می شناسند امروزه بر روی کاغذ مومی می توان چاپ انجام داد و این روش چاپ روی کاغذ مومی توسط جوهر انجام می شود و به صورت لیزری چاپ نمی شود از این رو چاپ بر روی کاغذ مومی بسیار خارق العاده خواهد شد و کاریست که می تواند راه تجسم شما را تغییر دهد و طرح شما را به سوی روشی عالی تحقق بخشد و امروزه انتقال تصویر بر روی کاغذ و حتی چوپ از طریق کاغذ مومی قابل اجرا است.

منبع: کاغذ کیک فنجانی

برچسب ها : کاغذ کاپ کیک - کاغذ ,مومی ,استفاده ,صورت ,میلی ,قابل ,کاغذ مومی ,بسته بندی ,برای بسته ,مومی، کاغذ ,کاغذ مومی،

طرحی کارت ویزیت

طراحی ویزیت عمودی

این روزها همه جا کارت ویزیت های مستطیل شکل افقی را می بینید و می توان گفت که یکنواخت و تکراری شده اند، در حالیکه راه های بسیاری برای طراحی و چاپ کارت ویزیت وجود دارند اما اغلب این نوع کارت ویزیت را انتخاب می کنند چون به نظر می رسد طراحی آن ساده تر است.

اگر می خواهید کمی متفاوت تر از یک جریان سنتی و عادی باشید ما در این مطلب می خواهیم طراحی کارت ویزیت های عمودی را به شما آموزش دهیم:

هرچند که کارت ویزیت عمودی به اندازه کارت ویزیت افقی معمول نیستند اما با این حال طراحی یک کارت ویزیت عمودی نمی تواند یک تغییر چشمگیر و یا تفاوت خاص برای شما و در نگاه مخاطب شما باشد، اما گاهی اوقات همین تغییرات کوچک نیز می تواند آغاز تحولات بزرگ و موفقیت آمیز برای ب و کار شما باشد.

اولین قدم برای طراحی کارت تعیین اندازه های آن می باشد و چون اندازه کارت های عمودی و افقی ی ان است پس کار ما در این مرحله ساده می شود. کافی ست از یک نمونه ذخیره شده از کارت ویزیت قبلی خود استفاده کنید و یا به این مطلب مراجعه کنید.

حتی می توانید یک طرح ذخیره شده از کارت ویزیت قبلی خود را که به شکل افقی طراحی شده بود، با یک تغییر ظریف و بدون تغییر دادن شکل و بافت و... به کارت ویزیت عمودی تبدیل کنید.

کارت ویزیت ساده

در مرحله اولیه ایجاد یک کارت ویزیت باید کاملا تمرکز خود را روی میزان اثر بخشی و قدرت جاذبه کارت خود بگذارید و طرح ها و ایده های مختلف را برای داشتن یک کارت ویزیت عالی بررسی کنید.

فراموش نکنید کارت ویزیت شما باید علاوه برا جذاب بودن، پیام شما را به مشتری برساند و در ذهن مخاطب ماندگار شود.

در نظر گرفتن این گام های مقدماتی کار را برای شما ساده تر کرده و شما را به هدفتان نزدیک تر می کند.

طراحی کارت ویزیت

برای داشتن یک کارت عمودی خوب لازم است همه عناصر مهم مثل طرح، فونت مناسب، متن مورد نظر و طرح دلخواه خود را در نظر گرفته و از همه این عناصر به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. بهتر است طرح خود را متناسب با شکل کارت انتخاب کنید و به جای استفاده از طرح کارت ویزیت افقی یک طرح جالب و مناسب برای کارت ویزیت عمودی ایجاد کنید که تطابق بیشتری با سبک کارت ویزیت شما داشته باشد و فضای کافی برای نوشتن اطلاعات ضروری در اختیار شما بگذارد.

کارت ویزیت خلاقانه

قرار دادن متن در جای مناسب از عوامل مهم طراحی کارت شما می باشد چون متنی که روی کارت ویزیت خود قرار می دهید شامل اطلاعات ضروری بوده و راه های ارتباطی مشتری با شما را نشان می دهد. پس لازم است کاملا در انتخاب متن، فونت و رنگ فونت خود دقت کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.

در طراحی کارت ویزیت عمودی جای قرار گیری متن، اندازه طول خطوط و فاصله خطوط از هم از موارد مهم می باشد.

در مورد اندازه طول خط ها باید گفت که در یک کارت عمودی راحت تر می توانید از خطوط با طول متفاوت استفاده کنید اما برای کارت ویزیت های افقی این نوع بهم ریختگی چندان جالب به نظر نمی رسد. در نهایت باید در نظر داشته باشید که منظم بودن متن در مورد هر دو نوع کارت ویزیت معقول تر بوده و آن کارت ویزیت را بهتر و تاثیر گذارتر خواهد کرد.

اطمینان حاصل کنید که متن مورد نظر شما مختصر و تاثیر گذار است. محتوایی که به کار خود می دهید بسیار مهم است زیرا باعث ایجاد رشته ی ارتباطی مخاطب با شما می شود.

کارت ویزیت

اندازه استانداردی که برای کارت ویزیت های مستطیل شکل در نظر گرفته می شود 5.08 * 8.89 سانتی متر می باشد اما اگر به دنبال راه های جزئی برای متفاوت کارت ویزیت خود هستید، کارت ویزیت عمودی انجام این کار را برای شما ممکن کرده، شما می توانید کارت عمودی خود را در هر سایزی طراحی کنید.

البته قبل از چاپ کارت ویزیت خود باید بررسی کنید که دستگاه پرینتر شما قابلیت چاپ در سایز مورد نظر شما را دارد یا خیر. می توانید از امکانات سفارشی سازی یک دستگاه پرینتر حرفه ای استفاده کرده و کارت ویزیت خود را در اندازه دلخواه و کیفیت عالی چاپ کنید.

کارت ویزیت

منبع: طراحی کارت ویزیت خلاقانه

برچسب ها : طرحی کارت ویزیت - کارت ,ویزیت ,عمودی ,اندازه ,طراحی ,استفاده ,کارت ویزیت ,ویزیت عمودی ,کارت عمودی ,استفاده کنید ,دستگاه پرینتر ,کارت ویزیت عمودی
All rights reserved. © Javane 2017 Run in 0.463 seconds
RSS