جستجو ها
هزینه پایان نامه قیمت گل زعفران به روز در نیشابور وقتی خانه نسرین ساعدی html نتایج آزمون حرفه ان پاو وینت بازدید منزل و فرایند پرستاری در خانواده باران تازیانه خورده s fashion 6939 عملیات استانچ مشاوره پویا درمان های خانگی برای درمان جوش های صورت امور دفاعی ما به رئیس جمهور فرانسه ارتباطی ندارد شکافی بین اروپا و در فشار به ایران وجود ندارد منوچهر زنگنه یار شی کرده _اپارات مسیب عربگل list اگسترال لگنچه عاشورا واسطه دعای حسین زیارت حسین زیارت عاشورا دعای علقمه html روغن موها موهای دهید دقیقه طبیعی درمان موها قابل تخفیف بودن مجازات قاچاق مشروبات الکلی.html ترکیب زرد چوبع ه ودارچین 26 از این پست بپرید gauss army تمرین استعداد ی دایورت لنوو a3500 مانتو جدیدترین نمایشنامه کله گردها و کله تیزها.html hercules کاسیبلار ترانه سی ترکے ملیکا خیلی دفترچه شکوفه html تعمیرات تخصصی cash jar سریال بازرس ویژه ذوالقرنین قدراک html عواقب شدید خود یی احنه للصدیق وفایه revolt برنامه ی کلاسی پیام نور استارا سایت سهبا به سلامتیش مسابقات فرزاد ی شانس ریحانی رامهرمزی فرزاد ی سامان ریحانی شرکت کنندگان زیادی برای پرورش اندام html ترکمن متخصص نوزادان الولوژی خانم html پارکی رنگ آسمان مردم مراقب فرش فروشان دوره گرد باشند مداحی ای تمام آرزویم غم تو شد آبرویم سیستم اینو ببینید معنی اسم نیکبد نسرین بهجتی شاعر را دوستم یل مهربان آبادان آقای فواد جمشیدیان به من شناسانید السابه جک کمک میکنه نمیتونم هیجان نداشته باشم بایرن مونیخ 3 1 هانوفر صدرنشینی مقتدرانه باواریایی ها لایق مرگ ی نی نی لای لای برقی و گهواره نوزاد و کودک baby bouncer.html اکنون گاه یاری اوست بیاین یه چیزی بگین هادی بهمدی.html اینترنت ها همه نامحدود شد موبایل تخصصی موبایل دوستان سالم رسیدم pilot hse زیباترین مترسک تولید درصد افزایش منو خدا نقطه رأفت ی شوم چشم چشم ببستم وارث زمینم صدا می زند نه زنم اطلاعیه درباره سانحه ناوشکن دماوند در دریای خزر دندان در دفینه رایحه بصیرت چت روم اکبراباد تالار فدک در ترشکوه بهانه گیری ها پدر ومادر سفا رت المان گزارش کاراموزی کارخانه سولفات سدیم جنگل چہ شکلی است free birds کفس ورزین سنگ پاسخ اقتصاد ت قبل به نقدهای تمردان یازدهم قسمت دوم جوغان الاغ نتیجه بازی ب رئال مادرید و یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان تعبیر خواب سوره قل هو و الله احد html کاوش در علم عوض تو من نیابم که به هیچ نمانی سعدی بالان درباستان شناسی به چه معنایی است؟ داستان زندگی هنده همسر یزید به روایت کافی رهایی از وابستگی سیسمونی آنجل تکنولوژی 3lcd چیست wall e شهید فرامرزی ۴۰۵ صورت تولید خودرو کشور بنزین ایران خودرو عنوان بهترین کشور فرانسه اتصال به اینترنت با تبلت لنوو با همراه اول شب امتحان چی بخوریم آشنایی با لمپس آشنایی مقدماتی با نرم افزار لمپس lammps به کمک شبیه سازی گاز آرگون khianat استیکر کشور امریکا پیام تبریک اولین روز مدرسه رفتن فرزند crazy lllll


وبلاگ علمی آموزشی خبرها

داروینیسم اجتماعی و اخلاق تکاملی

یکی از مسائلِ مرتبط با تکاملِ داروینی، مسالهٔ اخلاق است. لازمه نگاه تکاملی به انسان، تنزل دادن همهٔ آنچه در مورد انسان گفته شده - از جمله مسائل اخلاقی - به سطح حیوانی است. در این نگاه دیگر انسان تمایزی با حیوانات نداشته و اشرفیتی که دین برای او قائل بوده است انکار می شود درنتیجه فعل اخلاقیِ دلسوزانه نه تنها پسندیده نخواهد بود بلکه مخالف پیشرفتِ نسل بشریت قلمداد می شود.

در این نوشتار بخش کوتاهی از کتاب علم و دین نوشته ایان باربور پیرامون اخلاق تکاملی آمده است:

یکی از اصول تکامل داروینی انتخاب طبیعی است که در آن انسب (مناسب تر) یا اصلح، توسط طبیعت انتخاب می شود تا با ادامه پیدا نسل او و حذف شدن غیر انسب ها نسل آینده به سمت اصلاح و تکامل پیش برود. بنابراین اگر انتخاب آگاهانه ی انسان در زمان حال بر آینده تأثیر می گذارد مساله ارتباطِ هنجارهای اخلاقی با تکامل اهمیت می یابد.

darwinاز این رو داروین از مخاطبان خود می خواهد

ادامه مطلب
منبع :
برچسب ها : داروینیسم اجتماعی و اخلاق تکاملی - تکامل ,می شود ,انسان ,تکاملی ,اخلاق ,اخلاق تکاملی

سگ هار آزاد است

در حالیکه اینترنت بدون را به سگ هار بدون قلاده تشبیه کرده اند که در بین مردم رها باشد، و در حالیکه دغدغه رئیس جمهور کشور نبودن است، و در حالیکه که مسئولین برنامه ای برای شبکه های مجازی افسار گسیخته ندارند، تنها با صرف چند دقیقه می توانید رایگان کنید و از همان نیم بند هم عبور کنید تا دل رئیس جمهور که فرمودند: آیا با و ممنوعیت می شود در دنیای امروز زندگی کنیم؟ آرام بگیرد.
آقای رئیس جمهور بنده به عنوان یک دانشجو از شما می پرسم آیا رها جوانان در فضای اینترنتی که تنها ۴۲۸ میلیون صفحه مستهجن در آن منتشر کرده است رضایت شما را جلب میکند و این صورتی است که در دنیای امروز باید در آن زندگی کنیم؟
متاسفانه بر خلاف بسیاری از ادعاها مبنی بر بسته بودن و بودن سایت های نا مناسب و اینترنت در ایران، این سگ هار با چراغ سبز مسئولان آزاد آزاد استسگ هار

منبع :
برچسب ها : سگ هار آزاد است - آزاد ,جمهور ,رئیس ,حالیکه ,رئیس جمهور ,زندگی کنیم؟ ,دنیای امروز

مشکلات مردم اولویت چندم ت و مجلس است؟!

رئیس جمهور در نامه شدیداللحنی خواستار برخورد با مسببان به هم خوردن سخنرانی علی مطهری شد و ضمن اینکه آن را مایه شرمساری خواند، دو را رسیدگی به آن کرد! رئیس مجلس هم به کمیسیونی برای پیگیری آن حادثه(!) یت داد! 150 مردم نسبت به بر هم زدن سخنرانی علی مطهری اعتراض د! 200نفر از های مجلس، در بیانیه ای از جریان مذاکرات هسته ای (که بیش از یک سال و نیم قبل و در دوره مجلس پیشین تمام شده بود) تشکر د! طرحی برای رسیدگی به دارایی ها و درآمدهای مسئولان و شفاف سازی آن، در مجلس رای نیاورد! بهداشت به عیادت محمدرضا شجریان رفت و از مردم خواست که برای او دعا کنند! رئیس جمهور از لغو کنسرت در نیشابور مکدر شد! امروز و در حالی که ایران عزادار حادثه قطار در استان سمنان است، مصاحبه استاندار سمنان و نگرانی وی درباره لغو سخنرانی ها، در صفحه اول یک رو مه زنجیره ای چاپ شد و....
اینها تنها چند نمونه از بخشی از مهم ترین دغدغه های تمردان و نمایندگان مجلس است! مروری بر اخبار نه ماه نخست سال جاری نشان می دهد روسای جمهور و مجلس و تمردان و نمایندگان، تا چه میزان پژواک درد دل مردم بوده اند و چقدر برای تسکین آلام آنها قدم برداشته اند.
اما به راستی مسئله چیست؟! آیا این مقامات از درد دل مردم خبر ندارند!؟ یا معتقدند همین دغدغه ها اصلی ترین درد دل مردم است!؟
چرا در حالی که مردم با ده ها مشکل اساسی و مبنایی دست به گریبانند، تی ها یاد کنسرت و آواز و سخنرانی هستند!؟ مثلا در همه این سال ها، یک بیانیه، یک سخنرانی، یک برنامه منسجم و عملیاتی از تی ها و مجلسی ها درباره رفع مشکل بیکاری دیده اید!؟ درباره رکود چطور!؟

ادامه مطلب
منبع :
برچسب ها : مشکلات مردم اولویت چندم ت و مجلس است؟! - مردم ,مجلس ,سخنرانی

داستان ها و نقش آن در یادگیری بهتر زبان

داستان ها می توانند ما را در تمام مراحل زندگی هدایت کنند. از همان لحظه ای که به دنیا آمدیم تا وقتی که به سن نوجوانی و بزرگ سالی می رسیم با داستان ها سرورکار داریم. وقتی بچه هستیم، پدر و مادرمان برایمان داستان می گویند. وقتی بزرگتر میشویم، داستان ها را در رادیو، تلویزیون یا اینترنت می بینیم. وقتی یک دانش آموز هستیم داستان های خودمان را در مدرسه میگوییم. وقتی به سن بزرگ سالی می رسیم، دوست داریم که موسیقی هایی گوش کنیم که داستان های تأثیرگذاری در آن نهفته باشد. تئاتر برویم و یا ببینیم یا داستان و رمان ها را در کتاب ها و مجلات بخوانیم. داستان برای همه ما است و فقط ویژه ک ن نیست.

story

از داستان ها می توان به نحو

ادامه مطلب
منبع :
برچسب ها : داستان ها و نقش آن در یادگیری بهتر زبان - داستان

داستان کاپیتان و ماهیگیر به انگلیسی و فارسی

the cautious captain of a small ship had to go along a coast with which he was unfamiliar, so he tried to find a qualified pilot to guide him. he went ashore in one of the small ports where his ship stopped, and a local fisherman pretended that he was one because he needed some money. the captain took him on board and let him tell him where to steer the ship. after half an hour the captain began to suspect that the fisherman did not really know what he was doing or where he was going so he said to him,' are you sure you are a qualified pilot? 'oh, yes' answered the fisherman.' i know every rock on this part of the coast.' suddenly there was a terrible tearing sound from under the ship. at once the fisherman added," and that's one of them."

ترجمه(اگر در این ترجمه نقصی می بینید خوشحال میشم تذکر بدید):

کاپیتان هوشیارِ یک کشتی کوچک مجبور بود در امتداد ساحل دریایی که ناآشنا بود حرکت کند. به همین دلیل سعی کرد یک ناخدای شایسته پیدا کند تا او را راهنمایی کند. او کنار یکی از بندرهای کوچکی که کشتی اش توفق کرد، رفت. یک ماهیگیر محلی طوری وانمود کرد که یک ناخدای شایسته است زیرا به مقداری پول احتیاج داشت. ناخدا او را به هیئت مدیره برد و اجازه داد که به او بگوید کشتی را کجا هدایت کند.بعد از نیم ساعت کاپیتان شروع به (بد)گمانی کرد که ماهیگیر واقعا نمیداند چه می کند و به کجا می رود. پس به او گفت: آیا مطمئنی یک ناخدا شایسته هستی؟ ماهیگیر جواب داد: بله من همه س ه های ساحل را می شناسم. ناگهان صدا شدن از زیر کشتی آمد. به یکباره ماهیگیر افزود: و آن یکی از همین س ه هاست

منبع :
برچسب ها : داستان کاپیتان و ماهیگیر به انگلیسی و فارسی - ماهیگیر ,fisherman ,کشتی ,ship ,شایسته ,that ,ناخدای شایسته ,qualified pilot

حفظ موضوعی قرآن به صورت فلشکارت-۶۰ موضوع

قرآن

یکی از ابزارهای خوب برای حفظ ابزار لایتنر هست که اخیرا در ایران با نام g5 معروف شده است. این برنامه با تمرکز بر روی آنچه کمتر می دانید ، بیشتر آنها را در معرض یادگیری قرار می دهد و همچنین برنامه منظمی برای حفظ شما در نظر می گیرد. آنکی یکی از برنامه های رایگان است که همین کار رو برای شما انجام می دهد. این برنامه نسخه های ویندوز، اندروید،آیفون، لینو و... هم دارد. برنامه کامپیوتری لایتنر از این نظر برای حفظ بهتره که تو نگهداری کارت ها و ترتیبش نیاز به کار خاصی ندارید و به صورت اتوماتیک توسط خود نرم افزار انجام میشه. این فایل که آماده فایل حفظ موضوعی قرآن به صورت فلش کارت صوتیه که ۶۰ موضوع اول از ۳۰۰ موضوع رو شامل می شه.
این فایل هم در ویندوز و هم در تلبت و گوشی اندروید قابل استفاده است.

برای رایگان آ ین نسخه نرم افزار آنکی به سایت آنکی مراجعه کنید
منبع :
برچسب ها : حفظ موضوعی قرآن به صورت فلشکارت-۶۰ موضوع - برنامه ,فایل ,موضوعی , ,موضوع ,صورت ,موضوعی قرآن
All rights reserved. © Javane 2017 Run in 0.134 seconds
RSS