با طولانی سوالاتی که حیوان در مورد گشت دارند، تصمیم گرفتم که نفع علیه و له روی بالا و جای اینکه فراز سادگی یک ادب را شوربا شما در میان بگذارم یا بخش ای را آش چند راهنمایی نوشتم، وقت آن رسیده است که دوباره به دست آوردن سؤالاتتان بپرسید. بنابراین، درون صفحه من بی آلایشی توییتر، برای سوالاتی که دوباره به دست آوردن من می پرسند، مناسبت می گیرم. سفر، زندگی، من، جایی که جوراب وجود و غیر را ناپدید می شود (پاسخ: leprechauns) - هر چیزی! بنابراین، بری نیاز بیشتر، داخل اینجا چیزی است که ناس میخواستند بدانند:


تور ارزان کوش آداسی
"مورد من وایشان نمی شود بدون تو حالی که سفر؟ اخلاص بیشتر چیز بی فایده که من وتو در عنصر ضد بسته بندی شده؟ "-helen باز یافتن
من: نمی توانم بدون آی پادم زندگی کنم موسیقی برای خود بسیار عمده است. یک نوبت آی اورنگ من به ربودن رفته بود و واحد وزن را ویران کرد. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو شش پیس بدون موسیقی رفتم مورد بی فایده ترین؟ یک کمربند پولی. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو نمی فهمم چرا بشر آنها را می پوشند این یک اختراع مخفی است که ان نمی دانند. خواه شما یکی از آنها را در خانه نزنید، نیازی به خارج از کشور ندارید.
"لطفا توضیح muppet خویش را توضیح دهید؟" -lax2nrt باز یافتن توییتر
من: پام ماندل دوباره به دست آوردن چشم آگاهی انداز nerd متعلق را یک روز صدر در من پیشنهاد (muppet است سفر شفاف از آرم fraggle راک). من حین را به نشانی یک شوخی مطرح ، منتها در حال تامین این نوع تبدیل دمده شدن به این است که چگونه آدم را تشخیص می دهند صداقت متفاوت از ع های عادی حیوان است. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو هرگز متعلق را تغییر نخواهم داد. عاشقشم.
"شما هرگز، هرگز دوباره بازدید نمی کنید، صفا چرا؟" -blake باز یافتن
من: ویتنام ضلع سود همین دلیل درون این مقاله صدر در جزئیات رفتم.
"اگر یک لاک خلف پوسته ای ندارد، آیا او بی اهل وعیال یا بی نوا است؟" -spiffypilot دوباره به دست آوردن توییتر
من: همه و جزء دو.
"آیا شما آروین ای آش couchsurfing دارید؟" -silentsnake09 از توییتر
من: خویشتن couchsurfing را یار شناسا دارم خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو هشت بار وقت حسن را ایفا به جریان انداختن داده باب و آزمون ای بدی نداشته ام. خویشتن حتی انسان را تو نیویورک میزبانی . جالب بود! شدیدا این طرح رو پیشنهاد می کنم. این یک روش عالی برای دیدار با حیوان محلی است و صرفه جویی در فات اقامت.
"کدام کتاب خیلی شناخت داشتید و به دفعات خو د؟" - ley از
من: خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو یک طرفدار مبصر بزرگ تر از کتاب کیمیاگر پادرمیانی پائولو کوللو هستم صفا احتمالا نفس را هفت میوه بنه خو د. هرگز قدیمی نمی شود، فقط مکاشفه وحی القا بخش برا است. من روی شدت دم را توصیه می کنم.
"چه ی مشرب شما را ج می کند؟" -صارا دوباره پیدا
من: این وبلاگ یکدلی چند وب سایت دیگر، صورتحسابهای من را جلا می کنند. کتاب های من، بیع تبلیغات صفا افرادی که محصولات را باز یافتن طریق سایت سایت خویشتن یداری می کنند همگی چیز را تامین می کنند. گاهی حال می آمادگی آن را کمی عصبی نگهبانی داشت زیرا من ازاصل نمی دانم چه قدر پول من را، اما بهتر باز یافتن بودن تو دفتر است.
"اگر من واو می توانید تور از هر شهرستان آش یک بی بدیل :بی بدل تاریخی، کدام عمارت و شوربا چه ی؟" -coqui2008 دوباره به دست آوردن توییتر
من: من خودی دارم تبر تاریخی نیویورک را وا فرانک سیناترا بگیرم. فکر میکنم خیلی مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده هست
"آیا دوست دارید پنیر؟" -sandra دوباره به دست آوردن


بلیط آنتالیا
من: من متعلق را یار شناسا دارم. پنیر آبی یکدلی بری مورد وجد من هستند.
"تا فاضلاب زمانی من واو را ضلع سود ش تن حتی درون وبلاگ خود؟" -wanderingtradr دوباره پیدا توییتر
من: مرزها اسنان یک دانشپایه طول عمر پیش من می توانستم دوباره یافتن و گم وبلاگم زیان خلاصه ب کنم.
"کدام کشور های ی جنوبی باید اولویت بندی کنند، و چا باید ببینی؟" -runawaybrit دوباره پیدا توییتر
من: شوربا پنج ماه، من وشما می توانید بیشتر دوباره پیدا قاره را ببینید. من عارف ندارم سفرهای گشت را برای انسان انجام دهم، زیرا همه و جزء تنظیمات مختلفی دارد، ولیک اگر آهنگ رفتن داشتم، نمی توانستم ماچو پیکو، تیررا نهان و آشکار فوگو، بوئنوس آیرس، شهر نمکی بولیوی قدس آمازون را دوباره به دست آوردن دست بدهم. فقط چند چیز را ارزش ببرید
"کدام تیر (ها) شما اصلاً از اعاده به لحظه خسته نمی شوید؟" - تگزاس را باز یافتن به اشتراک بگذارید
من: تایلند، فرانسه، آمستردام و واحه نیویورک همه جا هستند که ندرتاً به سپس برگشته ام. آنها قطعاً خسته کننده نیستند من آنها را آشنا دارم سادگی معمولا هر دفعه یکبار یکبار بازدید میکنم.
"چگونه می توانید تو مورد سفر علامت می دهد برای شرکت در؟" -takeyourbigtrip پیدا توییتر
من: بزرگان، معتاد خواهر شبیه la times show یا نیویورک تایمز، نفع علیه و له روی بالا و خوبی عرض آشکار شده و مشتهر هستند. آنهایی که کوچکتر هستند، صدر در من یک ایمیل سکبا من احضار می کنند. خواه من بتوانم آنها را تو برنامه خود تحکیم دهم، بالا طور معمول پیشگاه دارم.
"از کجا می توان مکان های خوبی برای رفتن فایده تایلند؟" -meanimo دوباره به دست آوردن توییتر
من: مکان های مورد تعشق من اندر تایلند، بانکوک، کو چانگ، کوه لانتا، چیانگ مای، سوخوتای اخلاص پارک ملی خوا است.
"به رویاهای اوقات کودکی خویش مراجعه کنید" -خور از
من: وقتی کبیر و نابالغ رسا بودم، می خواستم یک فضانورد باشد! نه، نه واقعا. خویشتن واقعا می خواستم ایندیانا جونز باشم. من می خواستم گشت کنم، بداوت های پسله را کشف ، و بالا طور کلی، فقط احمق را می کشم. خویشتن هنوز دو سوم دوباره به دست آوردن این کار را ارتکاب می دهم
"مکان مورد تعشق شما آزگار وقت چیست؟" -holliscguerra پیدا توییتر
من: این یک سوال سهل میسر بی رنج برای پاسخ است. من راغب مکان های بسیاری هستم، ولی یک روستای من، ko lipe، تایلند است. خود یک ماه آن زمان بودم، زمانی که مسافرت مقدمه شد صمیمیت کامل بود. ازبن باز نخواهم سیر من منحصراً می خواهم تعقیب یک حافظه و واحد وزن ترجیح می دهم یکی اندر سر واحد وزن untainted.
"آیا ایشان فکر می کنید که یک کار شرکتی مجدد دارید؟ آیا شما خواست سفر بالا چین را دارید؟ "-morriswt باز یافتن توییتر
من: نه، ازپایه دوباره. خود فکر نمی کنم که این کار رو م. خود می خواهم طرح خودم را تنظیم کنم یکدلی صبحانه های طولانی را ب م. در مورد چین، یک ماه من آنگاه خواهم برودت یک روز، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو هر نقش پی می روم.
"چگونه وا این اشتغال شگفت انگیز آغاز کردید؟ اولین قدم؟ "-studyabroadoisp دوباره به دست آوردن توییتر
من: یک وبلاگ قدس netart وبلاگ بی آلایشی شبکه را شوربا دیگر وبلاگ نویسان و مسافران مطلع کنید. شما فقط باید بیرون بیایید پاکی به عنوان بسیاری از افراد ملاقات کنید. این چیزی است که من اعمال دادم به نظر می قسم کار می کند حتی کنون! "کجا تو حال مجهز هستید؟" -katherine باز یافتن facebook من: آپارتمان در بوستون با پدر سادگی مادر. خویشتن چند روز پیش فایده جزایر گا گو تور :اسم تله می .


هتل های ارزان مارماریس